Cuma müslümanlar için hayırlı gündür. Perşembe akşamından Cuma gününe kadar müslümanlar birbirlerinin hayırlı günü olan Cuma'yı kutlarlar.

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!
Cuma müslümanlar için hayırlı gündür. Perşembe akşamından Cuma gününe kadar müslümanlar birbirlerinin hayırlı günü olan Cuma'yı kutlarlar. Bizlerde sizler için en güzel ve en farklı Cuma mesajlarını bir araya getirdik. İster resimli ister yazılı Cuma mesajları...

Allahım, bizi, dinde yalnız sana ihlasla ibadet eden haniflerden kıl! Yönümüzü Yanlış bildiklerimizden Hakka tevcih eyle! Hayırlı Cumalar.Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun. Hayırlı Cumalar.Ya Rabbi !
Sana açılan elleri
Sana yönelen gönülleri
Sana bükülen boyunları
Sana yalvaran bu dilleri
Boş çevirme...
Hayırlı Cumalar.Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan ki o kötü bir arkadaştır hıyanettenki o ne kötü sırdaştır tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezel-i ömre döndürülmekten, Deccal fitnesinden kötülüğünden, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden sana sığınırım. Hayırlı Cumalar.O mucizeleri yaratan Rabbim! Kullarına affedici Rabbim! Sen ne dersen o olur, biliriz. Dualarımızı hayırlıysa kabul eyle. Amin! Hayırlı Cumalar.En büyük servetin gülen bir arkadaş, kendini iyi hissettiren bir dost ve vücudundaki sıhhattir. En güzel yerlerde, en güzel insanlarla karşılaşmak dileğiyle. Hayırlı Cumalar.Ey benim güzel Allah'ım ! Verdiğine de vermediğine de, sevdirdiğine de sevdirmediğine de, dilimizden düşmeyen şükrüne de ve sana layık olamadığımız halde bize gösterdiğin merhametine de binlerce kez şükürler olsun. Hayırlı Cumalar.Hüzün ağır gelir yüreğe,

ama en güzel duaları ettirir sahibine.

En güzel dualarda buluşmak dileğiyle...

Cumanız Hayırlara Vesile olsun.Mevlana diyor ki;

Dua edecek güzel bir gönlün yoksa,

Güzel yürekli insanlardan dua iste.

Hayırlı Cumalar.Gönlünüzden geçenler ömrünüze yazılsın. Hayırlı Cumalar.Ya Rabbi !

Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin.

Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle,

Sen yollarımızı hayır eyle. Cumanız mübarek olsun.