4 Banka İhtiyaç Sahiplerine 3 Ay Ertelemeli 75 Bin Liraya Veriyor! 90 Gün Ödemeye Yapmayacaksınız!

Salgın nedeniyle vatandaşlarımızın ihtiyaçları artmaya devam ediyor. Yaz aylarında ihtiyaçlarını gidermek için kredi kullanacak vatandaşlara da müjde geldi!

Ekonomi 02.07.2021 - 13:28 02.07.2021 - 13:30 Berkay Keskin

Dört banka da birleşerek hem faiz oranlarını güncellediler hem de yeni kampanyalarını duyurdular. İhtiyaç kredisi çekecek vatandaşlar da bu kredilerle ödemesiz dönemli fırsatlardan yararlanabilirler! 
Kredi çekmek isteyen vatandaşlar için dört farklı özel banka ihtiyaç kredileri sunuyor. Dört bankanın kampanyası da kendine özel fırsatlar içeriyor. Kredilerle vatandaşlar ister ihtiyaçlarını giderir borçlarını kapatabilirler. Kampanyaların ayrıntılar haberimizde.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Nakde ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi finansmanı QNB Finansbank’ta! Banka düşük faiz oranlarıyla birlikte vatandaşlarına kredi desteği sunuyor. Düşük faiz oranlarının yanında aynı zamanda uzun vade imkanları da veriliyor. 3 ay ertelemeli şekilde verilen kredi finansmanında ise üst limit 75 bin Türk lirası. 75 bin liraya kadar alınan destek kredilerini vatandaşlarımız isterlerse 3 ay sonra ödemeye başlama şansına sahipler. Başvurular ise şubelerden yapılmakta. Banka maaş müşterileri kredi başvurularını aynı zamanda mobil şube ve internet şubesinden de yapabilirler.

Banka tarafından vatandaşlarımıza sunulan faiz oranı da Yüzde 1,39 olarak açıklandı. 36 ay vade imkanıyla eğer vatandaşlarımız 75 bin Türk lirası kredi finansmanı alırlarsa aylık ödemeleri 2 bin 787 lira oluyor. 36 ay vade sonunda bankaya geri ödenen toplam tutar da 100 bin 363 Türk lirası. 

YAPI KREDİ ÖDEMESİZ DÖNEMLİ KREDİ FIRSATI

Yapı Kredi bankası faiz oranlarını güncelleyerek temmuz ayında vatandaşlarımız için yepyeni kredi kampanyaları duyurdu. İhtiyaç kredisiyle borcu olan vatandaşlara banka destek sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar şubelerden ya da Yapı Kredi internet sayfasından krediye hemen başvuru yapabilirler. Banka başvuran müşterilerine 36 aya varan vade imkanları ve aylık Yüzde 1,79 faiz oranı sunuyor. Aynı zamanda esnek ödeme imkânı ve 3 ay öteleme imkânı da veriliyor. Kredi limiti ise 100 bin Türk lirası. Fakat vatandaşlarımız şubelerden yaptıkları başvurular da limit yükseltme imkanına sahipler. 100 bin liralık kredi alımlarında ise 36 ay vade seçeneğinden vatandaşların ödemesi aylık 4 bin 94 lira olmakta. 36 ay vade sonunda da toplam geri ödemeleri 147 bin 388 lira.

AKBANKTAN ESNEK ÖDEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Özel banka Akbank vatandaşlarımıza esnek ödeme imkanlarıyla 75 bin Türk lirasına kadar finansman desteği sunuyor. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranı ise aylık Yüzde 1,63. Fakat banka maaş müşterisiyseniz size özel daha düşük faiz imkanlarından yararlanabilirsiniz. Banka aynı zamanda kredi kampanyası kapsamında 3 ay erteleme seçeneği ve esnek ödeme imkânı sunuyor. İsterseniz kredinizi azalan ya da artan taksitlerle, maaşına göre değişen taksitlerle, üç ay da bir ödemeli ve balon taksitli olmak üzere farklı ödeme planlarında geri ödeyebilirsiniz. Başvurular ise mobil bankacılıktan, internet şubesinden ya da Akbank şubelerinden yapılabilir. 

75 bin liralık finansman alımında aylık Yüzde 1,63 faiz oranıyla vatandaşlar 2 bin 921 lira taksit vade sonunda bankaya geri toplamda 105 bin 575 lira ödeme yapıyorlar. 

ING BANK AYDA YÜZDE 0,99 FAİZ ORANIYLA İHTİYAÇ KREDİSİ

Listemizdeki en düşük faizle ihtiyaç kredisini veren banka ise ING Bank! Banka kredi çekmek isteyen vatandaşlarımızın desteğine koşuyor ve aylık Yüzde 0,99 faiz oranlarından başlayan krediler sunuyor. Bu düşük faiz oranlarından yararlanmanız içinse Turuncu Ekstra banka kartınızın olması yeterli. Karttan bir bin liralık harcama yapanlara banka özel faiz oranları sunuyor; 

-    5 bin Türk lirasına kadar kredilerde aylık Yüzde 0,99 faiz oranı

-    20 bin Türk lirasına kadar kredilerde aylık Yüzde 1,39 faiz oranı

-    20 bin Türk lirası üstü kredilerde ise aylık Yüzde 1,59 faiz oranı sunulmakta

Bunların dışında bankanın yine normal ihtiyaç kredisi ürün paketi de bulunuyor. Eğer vatandaşlarımız bankanın normal ihtiyaç kredisi ürün paketine başvuru yaparlarsa aylık Yüzde 1,54 faiz oranından yararlanırlar. Kredinin vadesi ise 36 ay. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@