4 Banka SSK, Bağ-kurlu, Memurun Yanında! Para İhtiyacınızda Hesabınıza Nakit Ödeme Yapacak

Dört banka SSK, Bağ-Kurlu ve memurun yanında yer alıyor. Nakit ihtiyacı olduğunda hesabınıza nakit ödeme yapılacak. Bu şekilde destek almak istiyorsanız başvuru yaparak onay alınmış krediyi kullanabilirsiniz…

SSK, Bağ-Kurlu ve memur olanlar bir araya gelen dört banka nakit ihtiyacında ödeme yapacak. Bankalar tarafından yapılacak ödemeler 50 bin lira ile 100 bin lira arasında değişiyor. İşte bankaların nakit destek kampanyaları ve detayları...

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişilere belirlenmiş olan limitler üzerinden kredi verilecek. Başvuru yapıldığında kredi değerlendirmesi yapılarak kredi onayı verilir.

Kredi başvurusu yapılacak banka, kredi değerlendirmesi yaparak buna göre kredi onayı verecek. Kredi notu yüksek olan ve banka sicilinde sorun bulunmayan kişilere 36 ay vadeli işlem yapabilecek. Başvuru sonucu anında onay gerçekleşirse aynı gün içinde kredi kullanabilirsiniz.

Akbank’tan 50.000 TL Tutarlı Kredi Duyurusu! 

Akbank internet bankacılığı kullanılarak başvuru yapıldığında 50 bin lira tutarında kredi veriyor. Banka şubesi üzerinden işlem yapıldığında ise 100 bin liraya kadar gelir belgesine dayalı olarak kredi verecek. Başvuru yapıldığında banka şartların uygun olan kişilere anında uygun faiz oranlı kredi sunulacak. Online işlem yapılarak internet bankacılığı şifresi ile giriş yapmanız gerekir. Onay alınması halinde onaylanan tutar banka şubesine gitmeden hesaba aktarılır.

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Garanti BBVA Tarafından 100.000 TL Kredi

Garanti Bankası başvuru yapan kişilere 100.000 TL’ye kadar aynı gün içinde kimlik ile kredi verecek. Bu bankadan kredi başvurusu yaparak anında işlem yapabilir ve 36 ay vadeli seçenekle kredi kullanabilirsiniz. İlk ödemede 3 ay erteleme fırsatı sunuluyor.

Başvuruda bulunan kişilerin sigortalarının 90 gün boyunca ödenmesi durumunda kredi kullanılabilecek. Kredi başvurusu onaylanmış olan kişiler aynı anda işlem yapabilir.

QNB Finansbank 50.000 TL Kredi İmkânı

Bankanın SMS sistemi kullanılarak 50 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu limitin üstünde kredi kullanmak için evraklar ile birlikte banka şubesine başvuru yapmak gerekir.

Evraklar ile birlikte başvuru yapıldığında 100 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi kullanabilmek için bankanın belirlemiş olduğu kredi şartlarını benimsemiş olmanız gerekir.