4 Bankadan Açıklama Yapıldı, Son Dakika: Emekliye 50.000 TL Ödeme Başladı

4 Bankadan Açıklama Yapıldı, Son Dakika: Emekliye 50.000 TL Ödeme Başladı. Uygun faizlerle verilecek bu kredilerde sadece emekliler onay alacak...

Ekonomi 06.09.2021 - 10:02 06.09.2021 - 10:04 Vural Pars

Emekliye 50.000 TL'ye kadar kimlikle kredi kampanyası başladı. Emekli olan kişiler 50 bin TL'ye kadar 4 bankanın birleşmesi ile birlikte artık ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Ülkemizdeki kamu ve özel bankaların yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte emekli olan kişiler acil ihtiyaçların da 50.000 TL'ye kadar kredilerine istedikleri zaman kullanabilecekler. Emekli olan kişiler bu kredileri kullanabilmeleri için bazı şartlar vardır. Kredi kullanacağınız banka üzerinden emekli maaşı almanız ve banka kredi siciliniz de herhangi bir sorun olmaması size kredi onayı verilecektir. 50.000 TL'ye kadar emekli kredisi yapan 4 banka şu şekilde...

Vakıfbank 50.000 TL kredi kampanyası

Emekli olan kişilere kredi kampanyası yapan bankaların başında gelen Vakıfbank 50.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı vereceğini duyurdu. İhtiyaç Kredisi olarak alabileceğiniz kredilerde banka hızlı bir şekilde 36 ay vadeye kadar sizlere Kredi imkanı sunacak. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak hemen emeklilik kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 50.000 TL emekli kredi kampanyası

Ziraat Bankası üzerinden de emekli olan kişilerde 50 bin TL'ye kadar kredi kampanyasına katılabiliyorlar. Emekli olan kişiler 50.000 TL'ye kadar Ziraat Bankası üzerinden kredi almak istiyorlarsa bu bankadan emekli maaşı almaları şartı vardır. Bu bankadan almış olduğunuz emekli maaşı ile birlikte hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilir onaylanan kredinizi de hemen aynı bir içerisinde kullanabilirsiniz. Üstelik banka emekli olan müşterilerine internet bankacılığı üzerinden de kredi imkanı sunuyor. 6 ay vadeye kadar kalacağınız ihtiyaç kredisinde banka ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapacak.

Denizbank 50.000 TL emekli kredisi kampanyası

Denizbank üzerinden de 50.000 TL'ye kadar emekli kredisi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Banka hızlı bir şekilde sizlere banka şubelerinden işlem yapıyor. DenizBank'a emekli maaşınızı taşırsınız 36 ay vadeye kadar düşük faiz oranları ile 50.000 TL hemen aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz.

4-bankadan-aciklama-yapildi-son-dakika-emekliye-50000-tl-odeme-basladi1

Akbank 50.000 TL emekli kredisi kampanyası

Akbank üzerinden de başvuru yapacak olan kişiler 50.000 TL'ye kadar kredi almak istiyorlarsa bankanın müşterisi olması gerekiyor. Banka müşterisi olan kişiler hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Halkbank emekli maaşı alan müşterilerine ayrıca internet bankacılığı uygulaması olan Akbank direkt uygulaması üzerinden de 50.000 TL 36 ay vadeli kredi veriyor. Banka kredi faiz oranlarını ve başvuru aşamalarının resmi internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@