4 Bankadan SMS Atarak Ne Kadar Nakit Alacağınızı Görebilirsiniz, İşte Detaylar...

4 bankadan SMS atarak, ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. 4 bankadan SMS ile kredi başvurusu yaparak, hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 26.08.2021 - 10:57 26.08.2021 - 10:57 Vural Pars

ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler oturdukları yerlerden başvuru yapmak için bankaların belirlediği mesaj numaralarına belirtilen krediye başvurup, mesajını atarak hemen ne kadar onay alacaklarını görebilirler. Sizlerde eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden mesaj atarak hemen ne kadar onay olacağınızı görebiliyorsunuz. İhtiyaç kredileri başvurularını SMS ile yapmak istiyorsanız, bazı politikalara uygun bir müşteri olmanızda gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişinin öncelikli olarak kredi notunun yüksek olması şarttır. Banka SMS ile kredi başvurusu alacağı için kimlik numaranızın sorgulamasını, otomatik olarak yapacak ve bu durumda yüksek kredi notu olan kişilerin kredi onayı alacağını söylemek istiyoruz. Eğer kredi notunuz düşükse onay alamazsınız. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, vereceğimiz bankalar üzerinden SMS kredisi başvurusu yaparak, bankanın belirlediği limitler çerçevesinde kredinizi ister banka şubesinden isterseniz de internet bankacılığından kullanabilirsiniz. 

Denizbank SMS Kredi

ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank, 32 80 numarasına kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı, düzgün bir şekilde yazdıktan sonra gönderim yapın. 32 80 numarasına gönderdiğiniz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, 55000 TL'ye kadar kredi değerlendirmesine gireceklerdir. Bu şekilde yapacağınız kredi başvurusunda onay alırsanız, en yakın banka şubesinden kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi notu yüksek olan ev hanımları öğrenciler, emekliler ve çalışan kişiler bu kredileri hızlı bir şekilde bankalardan alabiliyor, kredi onayı almak için SMS atmanız gerekmektedir. 

Akbank SMS Kredi

Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak içinde SMS atılmaktadır. Cep telefonumuzun mesaj kısmına girdikten sonra kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. 10 dakika içerisinde sizlere kredi sonuca gelecek ve onaylı kredinizi bankadan kullanabileceksiniz.

4-bankadan-sms-atarak-ne-kadar-nakit-alacaginizi-gorebilirsiniz-iste-detaylar1

QNB Finansbank SMS Kredi

En kolay SMS kredi veren bankaların başında QNB Finansbank gelmektedir. QNB Finansbank, üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için 50 30 numarasına, TC kimlik numaranızı yazarak göndermeniz yeterlidir. Bu mesajı gönderdikten sonra 5 dakika bekleyiniz ve kredi sonucu mesaj atılan cep telefonuna gelecektir. Kredi başvurusu onay olan kişiler hemen banka şubelerine onaylı tutar ile birlikte kimliklerini de yanında götürerek, kredilerini kullanabilirler. Krediler 36 ay vadeye kadar verilmektedir. QNB Finansbank, özellikle internet üzerinden de müşterilere kredi vermektedir. 

Aktifbank Düşük Kredi Notuna SMS Kredi

Düşük kredi notu olan kişiler, Aktif Bank üzerinden kredi kullanabilir. SMS atarak onay alırsanız, ev adresinizde veya iş adresinizde kredi kullanırsınız. 40000 TL'ye kadar yapılacak olan değerlendirme için SMS atmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderin. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusu değerlendirilecek ve onay almanız ile birlikte kredinizin sonucu cep telefonuna gelecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@