4 Kasım Çarşamba 2020 günlük burç yorumları

{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1604413461354","source":"other","origin":"unknown"}

Gündem 03.11.2020 - 20:35 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Haftanın ortası olan 4 Kasım Çarşamba günü burçları neler bekliyor ? Yükselen burçların etkisi baskın gelecek söylentileri doğru mu, hangi burcun yüzü gülerken hangi burç dikkat etmeli ? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcunun genel yorumları.

Koç ve yükselen Koç burcu: Sosyal çevrenizde huzursuz hissediyorsunuz. Aklınıza takılan sorular kafanızı kurcalıyor. Yeni başlangıçlardan önce geçmişte yaşanan sorunları çözüme ulaştırmanız sizin için önem arz ediyor. Eğer aklınızı boşaltabilir ve zihninizi temizlerseniz huzursuzluğunuz da azalmaya başlayacak. Önce iç huzur. İç huzura ulaşmadan çevreyle iletişiminizi düzeltemezsiniz.

Boğa ve yükselen Boğa burcu: Hedefleri ve hayalleri olan güçlü bir karakteriniz var. Çok fazla hedefiniz olduğu için çok fazla parçaya bölünmeniz gerekiyor. Öncelikle parçalarınızı toplayıp bir bütün olmanız gerekmektedir. Sonrasında hedeflerinize doğru emin adımlarla yürümenizi tavsiye ederiz. Koyduğunuz hedefler sizin için çok uzakta gibi görünse de birazcık sabretmeniz gerekmektedir. Unutmayın sabreden derviş muradına ermiş.

İkizler ve yükselen İkizler burcu: Finansal açıdan bazı zorluklar çektiğiniz veya çekmiş olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak bunları düzeltmek sizin elinizde. Yapmanız gereken oturup düşünmek ve sonrasında plan yapıp yaptığınız plana göre ilerlemek. İlerlemenizi siz istemediğiniz sürece kimse durduramaz, sekmeye bile uğratamaz. Kendinize güvenin ve emin adımlarla ilerlemeye devam edin.

Yengeç ve yükselen Yengeç burcu: Duygusal açıdan boşlukta gibi hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkan insanlarla beraber olmak yerine önce biraz kendinizi dinleyin. Birlikte olmak istediğiniz kişi bu mu ? Yoksa ilk önünüze gelen limana sığınıyor musunuz ? Belki de aklınızdaki kişiyi unutmak için oradan oraya sürükleniyorsunuz. Acele etmeyin, önce kalbinizi dinleyin. Aşk beyin ile değil kalp ile olur unutmayın. Beyninizi biraz devre dışı bırakın.

Aslan ve yükselen Aslan burcu: Hayatı bu kadar zorlaştırmanın ne gereği var ? Kendin için iyilik yerine kötülük yapıyorsun. Hayatı kolay bir hale getirmek de zorlaştırmak da senin elinde. İpleri al eline ve sıkıca tut, tut ki hayatına kimse yön vermesin. Kendi hayatın için doğru ve kolay yolları bulmaya çalış, sonrasında bak işler nasıl da yoluna giriyor.

Başak ve yükselen Başak burcu: Büyük projeleri üstlenmeye hazırsın ama bunu göremiyorsun. Azmin ve mükemmeliyetçiliğin sayesinde birçok kişiye kıyasla hayata 1-0 önde başlamışsın farkında değilsin. Kafanı toparla ve kendine bir plan yap, yolunu çiz. Bırak geçmiş, geçmişte kaldı. Kafanı boşaltıp ne yapmak istediğini ne yapmak istemediğini düşün ve kararını ver. Kalbine de biraz zaman tanı, tanı ki iyileşsin.

Terazi ve yükselen Terazi burcu: Yapmayı kafaya koyduğun ve elini attığın hiçbir şey senden kurtulamaz. Sadece bu aralar biraz kafan karışmış gibi. Hayattaki her şeyi sen düzeltmek zorunda değilsin, dünyadaki eşitliği sen sağlayamazsın. Ama en azından içinde duygularını biraz dengelesen ve kafanı sakinleştirsen her şey yoluna girecek. Bırak hayat aksın, sen akışa katıl.

Akrep ve yükselen Akrep burcu: Tüm sorunları, işleri siz yapmak zorunda değilsiniz. Üstlendiğiniz sorunlar, görevler başkaları ile de yapılabilir. Tamam hepsini onlara verin demiyorum ama en azından bir bölümünü başkaları ile birlikte yapın ki siz de biraz kafanızı dinlendirebilin. Akışa kapılmaktan korkmayın bırakın ne olacaksa olsun. Aşktan daha ne kadar kaçacaksınız ?

Yay ve yükselen Yay burcu: Gelecek ile ilgili plan yapmanın tam zamanı. Nerede olmak istiyorsunuz, kiminle olmak istiyorsunuz hepsini tek tek düşünün. Seyahat planı yapabilir, evlilik hayali kurabilirsiniz. Bizden size tavsiye mutlaka iş odaklı olun. Bu süreçte açık olursanız inanılmaz güzel iş fırsatları sizi bekliyor olacak, gözünüzü dört açın.

Oğlak ve yükselen Oğlak burcu: Kendi içinize öyle kapanmışsınız ki, gözünüz bırakın çevreyi en yakınızda olan ailenizi bile görmez olmuş. İçinizde yaşadığınız sorunları dışa aktarmazsanız asla çözüm bulamayacaksınız. Önce içinizde sorunları bir bir dışarıya boşaltın sonrasında kaldırın kafanızı ve çevrenize bakın. Belki de yıllardır aradığınız aşk gözünüzün önünde ve sizin haberiniz yok.

Kova ve yükselen Kova burcu: Ortaya çıkan planlanmamış sorunlar için canınızı sıkmayın. Hayat böyledir, sürprizlerle doludur. En beklemediğiniz anda karşısınıza öyle güzel fırsatlar çıkarır, öyle güzel imkanlar sunar ki siz bile gerçekliğini sorgular ve inanamazsınız. Emin olmayı beklemeyin artık sorunların da varlığını kabul edin ve fırsatları kaçırmadan yakalayın.

Balık ve yükselen Balık burcu: Öyle güzel bir dönemdesiniz ki görmemek için kör olmak lazım. Her şey yerli yerinde ve olması gerektiği gibi. Hayallerini kurduğunuz yere ulaşmak ve planladıklarınızı yapmak için bolca vaktiniz ve enerjiniz var. Burada önemli olan şey, enerjinizi nereye ne kadar ve nerede kullanmanıza karar vermeniz. Sonrasını akışa bırakın, bırakın ki hayat sizin için güzel olan şeyleri ayağınıza getirsin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@