Marketteki ayçiçek yağı kampanyasıyla birlikte 4 litrelik fiyatı 139 TL'ye indi. Sınırlı süre ile satılacak ayçiçek yağı, birkaç gün içerisinde eski fiyatına dönecek. Haliyle sıvıyağ satın alma planı olanlar marketlere gitmeye başladı bile.

Ayçiçek yağındaki güncel kampanya ile birlikte uygun fiyata yağ ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Evde yağınız bittiyse veya fazladan almayı düşünüyorsanız bu fırsat sınırlı süre ile sunuluyor. Birkaç gün içerisinde ayçiçek yağı eski fiyatından satılmaya devam edilecek. Peki 4 litre ayçiçek yağı kaç TL'ye düştü?

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti

4 Litresi 139 TL'den Satılıyor!

Marketteki kampanya ile birlikte 4 litrelik ayçiçek yağı 139 TL'ye düşmüş durumda. İndirim olduğu için bu fiyata satın alabiliyorsunuz. Son yıllarda ciddi oranda zamlanan ayçiçek yağı, fiyat bakımından çok yüksek seviyelere çıktı. Şimdi ise fiyatların bir tık geriye çekildiğini görüyoruz. Haliyle güncel fırsatı değerlendirmek isteyenler elini çabuk tutsa iyi olacak.

Marketlerde Yoğunluk Oluştu!

ŞOK marketteki bu indirimle birlikte, marketteki bazı şubelerde uzun kuyruklar oluştuğu belirtiliyor. Üstelik bazı şubelerde stoklar bitmiş dahi olabilir. Bu yüzden sizlerle ürünlerin fiyat listesini paylaşacağız ve hangi ürün kaç TL'ye satılıyor öğrenmiş olacaksınız. 

Ayçiçek Yağı Kampanyalı Fiyatları

  • Evin Ayçiçek Yağı Pet 5 lt 149,50 TL
  • Evin Ayçiçek Yağı 2 lt 69,75 TL
  • Evin Ayçiçek Yağı 1lt 37,50 TL