4 Mayıs Burç Yorumları - 4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu

4 Mayıs burç yorumları. 4 mayıs 2021 salı günlük burç ve astroloji yorumu! 4 mayıs salı burçlar ne diyor? Sizler için 4 mayıs 2021 burç yorumları sizlerle. 4 mayıs salı günü günlük burçlar ne diyor?

Gündem 03.05.2021 - 23:35 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Astroloji uzmanları tarafından 4 Mayıs burç yorumları açıklandı. Peki, 4 Mayıs burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Satürn ve Güneş arasındaki sert görünümün etkileri neler olacak? Venüs hangi burca geçiş yaptı? Merkür hangi burçları destekleyecek? İşte detaylar…

4 Mayıs burç yorumları

Mayıs ayının ilk haftasında birbirinden önemli gezegen hareketleri meydana gelecek. Satürn ve Güneş arasındaki dik açının etkileri hafta boyunca hissedilecek. Güneş, astroloji de yaşam enerjisini ve gücünü simgelemektedir. Satürn ise baskıcı bir gezegen olarak değerlendirilmektedir. Güneş ve Satürn dik açısı haftaya zorlu bir başlangıç yapmamıza neden olacaktır. Olayların pozitif yönlerine odaklanmak yerine eksiklikler üzerinde durmaya meyilli olacağız. Sağlıkla ilgili konuların öne çıkacağı hafta boyunca karamsarlık hakim olabilir. Hatırlanacağı üzere Satürn artık hava elementini simgeleyen Kova burcunda ilerliyor. Önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca Kova burcunda yer alacak. Bu da özgürlük, hak ve eşitlik gibi konuların öne çıkmasında etkili bir faktör olacaktır. Satürn’ün devreye girdiği her durumda otorite figürleri ile çatışmalar yaşamamız kaçınılmaz olacaktır. Finansal ve ticari faaliyetler açısından ise durgun bir dönem içerisinde yer alıyoruz. Ayrıca, 7. derece Akrep burcunda meydana gelen Dolunay’ın etkilerini de hissetmeye devam ediyoruz. Enerji düşünün yaşanacağı bu dönemde hataları görmezden gelmeye meyilli olacaksınız. Tamamen savunma pozisyonunda yer alarak empati ve sağlıklı iletişim yollarını kapayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın yükü ağırlaşmaya başlayacaktır. Bu durum yaşama enerjinizin düşmesiyle paralel ilerleyecektir. Biraz uzaklaşmak ve her şeyden elinizi ayağınızı çekmek isteyebilirsiniz. Kafa dinlemek isteyeceğiniz bu süreçte geçmişte yaşanan olaylarla ilgili derin düşüncelere dalabilirsiniz. Hem aile bireylerine hem de yakın arkadaş çevrenize karşı tepkili olabilirsiniz. Güven duygusunun zedelenmesi sonucu ilişkilerinizde kopmalar meydana gelebilir. Bu süreçte hayatınızla ilgili almak istediğiniz kararları ertelemeniz faydalı olacaktır. Zira, şans faktörünün eksikliğini hissedebilirsiniz. Hayal kırıklıkları ve beklentilerin karşılanmaması halinde kendinizi motive etmekte zorluk yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Öte yandan aşkın gezegeni Venüs’ün İkizler burcuna geçişi ile birlikte yeni bir döneminde kapılarını aralamış bulunuyoruz. Aşk ve ilişkiler alanında dingin limanları tercih edebilirsiniz. Kaos, çatışma ve tartışma ortamından uzak durmak için ekstra çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Merakla takip edilen 4 Mayıs burç yorumlarını sizler için hazırladık.

4 Mayıs 2021 salı Günlük burç ve astroloji yorumu

Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak açısından durgunluğun verdiği huzursuzluk ortaya çıkıyor. İş alanındaki gelişmelerin yavaşlamaya başlaması keyfinizin kaçmasına neden olacaktır. İş ilişkileriniz ve çalışma partnerlerinize karşı sorgulayacağı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Başak burçları üzerlerine serilen ölü toprağı yüzünden işlerinde aksamalar yaşayabilir. Bu süreçte kimseyle iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Beklentilerinizi minimum seviyede tutarak hayal kırıklıklarından uzaklaşabilirsiniz. Merkür’de Boğa burcundan çıkış yaparak İkizler burcuna geçti. Merkür ve Venüs’ün yeniden bir araya gelmesinin etkileri olacaktır. Özel hayatınızdaki iletişim problemlerini çözüme kavuşturmak için düğmeye basabilirsiniz. Su grubu burçları Balık, Yengeç ve Akrep açısından ise Dolunay döneminin yoğun etkileri hissediliyor. Duygusal açıdan gelgitlerin sık yaşandığı bu süreçte karar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelemek isteyeceğiniz bu dönemde fırsatları kaçırma tehlikesiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle Akrep burçlarının gerginlikleri tırmanmaya devam edecektir. Aile bireyleriyle aralarındaki çatışmalara yenileri eklenebilir. Arkadaşlarından moral desteği alabilirler.Ev içerisinde yalnız kalma ihtiyacınızı tatmin etmekte zorlanabilirsiniz. Harcamalarına dikkat etmesi gereken Balık burçları ise gelecek kaygısıyla yüzleşmek zorunda kalabilir. Yeni bir iş arayışında olanların sabırsızlıkları artacaktır. Lakin, 11 Mayıs’ta meydana gelecek olan Yeni Ay dönemine kadar sakin kalmaya odaklanmaları gerekebilir.

4 Mayıs 2021 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Bugün duygularınızı bastırmak ve içselliğinizi yeniden gözden geçirmek istiyorsunuz. İnce planlarınız var fakat çalışmalarınızı düzenlerken, kişisel özelliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bazı detaylar yüzünden zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Arzulamadığınız işlerden soyutlanmak için, bahaneler bulmak istiyorsunuz.

4 Mayıs 2021 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Kalabalık ortamlardan zevk alacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelip değişik konular üzerinde tartışabilirsiniz. Onların fikirleri size ilginç gelebilir fakat, söz vermeden iyice düşünmelisiniz. Çünkü, daha sonra geriye dönüşleriniz çok zor oluyor. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmamalı ve kendinize saygı duymalısınız.

4 Mayıs 2021 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Toplumsal başarınızı ortaya çıkaracak çalışmalar için gerekli enerjiye sahipsiniz. Bugün bulunacağınız ortamlarda, her türlü fikirlere açıksınız. Aşk konusunda yoğun duygular yaşıyor olmanız, bazı ihtiyaçlarınızı göz ardı etmenize neden olabilir. İş konusunda daha sıkı bir disipline ihtiyacınız var unutmayın.

4 Mayıs 2021 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

Duygusal inadınızı bir kenara bırakıp yaşamınızda yeni bir bakış açısı geliştirin. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, idealleriniz konusunda size daha esnek bir görüş sunuyor. Bazı değişimler yaşıyor ve düşünce bazında, farklı istekleriniz ön plana çıkıyor. İştahınızla ilgili denetime ihtiyacınız var. Aşırılıklardan vazgeçin.

4 Mayıs 2021 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Bugün kırılgan bir gününüz. Olayları derinlemesine düşünürken çevrenizdeki olumsuzluklara karşı duygusal bir savunma içindesiniz. Kalabalık ortamlarda bile yalnızlık duygusuna kapılmanızın tek nedeni, aşırı fedakarlıklarınızın karşılığını göremediğinizi zannetmeniz. Bazen haksız da sayılmazsınız.

4 Mayıs 2021 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Duygularınızda beklediğiniz karşılığı görmek için, sizin de aynı yaklaşımları hissetmeniz gerekiyor. Aşkta fazla detaycı ve eleştirici bir şekilde davrandığınız sürece olayların olumsuz yönlerini görmeye devam edeceksiniz. Bugün partnerinizin sizin sevgi dolu sözcüklerine ihtiyacı olacaktır. Yaşamınızı kolaylaştırmanın yollarını keşfetmelisiniz.

4 Mayıs 2021 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Dengeli tavırlarınızı unutacak olaylarla karşılaşmanız mümkün. Kendiniz farklı bir boyutta hissedebilirsiniz. Bugün, çalışma ortamınızdaki olumsuzluklardan etkilenebilirsiniz. Aynı fikirde olmadığınız ve duygu paylaşımı yaşadığınız arkadaşlarınızın problemleri yüzünden, keyfiniz kaçabilir. Aldırmamayı bir türlü öğrenemediniz.

4 Mayıs 2021 Salı AKREP Burç Yorumu:

Duygusal enerjinizi doğru kullanacağınız özel günlerden biri. Çevrenizdeki hiçbir olaya duyarsız kalamayacağınız bir gün. Partnerinizin romantik yaklaşımlarından oldukça etkileneceksiniz. Ailenizin de katılacağı özel toplantılara katılabilirsiniz. Bugün sizi mutlu edecek her türlü aktiviteye hazırsınız.

4 Mayıs 2021 Salı YAY Burç Yorumu:

Kaoslara kapılmadan mantıklı düşünmeniz gereken bir gün. Bugün, fazla alıngan ve kırılgan davranıyorsunuz. Yapacağınız fedakarlıklarınızın yanlış anlaşılması sonucunda, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Oysa, yaratıcı ve mükemmel bir kişisiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizi anlaması kolay değil. Zeki yapınızla onlara set çekmelisiniz.

4 Mayıs 2021 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Her konuda mantıklı ve doğal olmanızdan dolayı, bugün birçok dostunuzdan davet alabilirsiniz. Sizi farklı kılan sadeliğinizle, gireceğiniz ortamlara yeni bir sunuş getireceksiniz. Arkadaşlarınız arasında arabuluculuk görevini üstlenmeniz, biraz da sizin aklıcı yaklaşımlarınızdan ileri geliyor.

4 Mayıs 2021 Salı KOVA Burç Yorumu:

Düşünmek istemediğiniz konuların güncellik kazanmasından çekiniyor gibi bir tavrınız var. Bugün, iletişim içinde olduğunuz kişilerle maddi konuları gündeme getirmek isteyeceksiniz. Problemlerinizi aşmak için bazı yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sabırlı olmaya devam ederseniz, kazanan siz olacaksınız.

4 Mayıs 2021 Salı BALIK Burç Yorumu:

Siz duygu insanısınız. Bugün, partnerinizle yaşayacağınız olayların sonuçları sizi rahatsız edebilir. Onun kişisel sorunlarından etkilenmek istemiyor olabilirsiniz. Fakat duygusal nedenler sizi birbirinize daha da yaklaştırıyor. Kafanızda ayrıştırmanız gereken çok olay var ve beklentilerinizin karşılığını almak istiyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@