Binlerce hak sahibi vatandaş, 4 Temmuz Pazar günü evde bakım parası yatan iller listesi için araştırmalara başladılar. Evde engelli yakınının bakım ve gözetimini üstlenen binlerce vatandaşa Devlet tarafından sosyal yardım olarak evde bakım maaşı bağlanıyor. Evde bakım maaşları her ay olduğu gibi bu ay da hak sahiplerinin banka hesaplarına yatırılıyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi evde bakım maaşı için araştırmalar başladı. 4 Temmuz 2021 Evde Bakım Maaşı yatan iller listesi! Evde bakım maaşı 4 Temmuz Pazar hangi illerde yattı?

Evde engelli bakım maaşı için şartları taşıyan ve başvuruları olumlu sonuçlanan vatandaşlar, 2021 Temmuz ayı evde bakım maaş ödemeleriyle ilgili merak ettikleri soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Evde Bakım Maaşı 4 Temmuz Pazar günü yattı mı? Hangi illerde yatacak?

4 TEMMUZ EVDE BAKIM MAAŞI YATTI MI? EVDE BAKIM AYLIĞI SORGULAMA

4 Temmuz 2021 Pazar Evde Bakım maaşı yattı mı? Sorusunun yanıtı binlerce kişi tarafından sıklıkla araştırılıyor. Evde bakım maaşınızın yatıp yatmadığını e-Devlet platformu üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 2021 Temmuz ayı evde bakım maaşınızın yatıp yatmadığını, E-Devlet üzerinden T.C Kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile giriş yaptıktan sonra arama kısmına "Engelli Evde Bakım Bilgileri Sorgulama" yazarak öğrenmeniz mümkün. Karşınıza çıkan ekrandaki ilk sekmeye tıklayarak evde bakım maaş ödemelerinizin tüm dökümüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

4 TEMMUZ 2021 PAZAR EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

4 Temmuz 2021 Pazar günü evde bakım maaşı yatan illerin listesi merakla araştırılıyor. Şu ana kadar Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından evde bakım maaş ödemesi yapılan bir il bulunmuyor. 81 ilin tamamında kısa süre içerisinde Temmuz ayı evde bakım aylıklarının hesaplara yatırılması ve hak sahiplerinin ödemelerine kavuşmaları bekleniyor. Konuyla ilgili bir gelişme olması ve il il ödemelerin başlaması halinde bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

EVDE BAKIM MAAŞI SMS SORGULAMA

Evde bakım maaşınızı Ziraat Katılım Bankası'ndan alıyorsanız, SMS göndererek maaşınızın yatıp yatmadığını da kontrol edebiliyorsunuz. SMS ile evde bakım maaşı sorgulama işlemi için BAKIYE yazarak 4747'e mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu hizmet için operatörünüz sizden 1 SMS ücreti tahsil edecektir.