40 bin TL ödeme! QNB Finansbank'tan tarihi bir kampanya başladı! Hemen başvuru yapanlar Nakit Ödeme alıyor

QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara 40.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunarken, aynı zamanda 3 ay erteleme seçeneğiyle müşterilerine daha fazla esneklik sağlıyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, bu avantajlardan yararlanmak için cep telefonları üzerinden SMS ile başvuruda bulunabilirler. Bu kredi kampanyaları düşük faiz oranları ile sunulmakta olup, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşteriler, sadece 5 dakika içinde kredi sonuçlarını öğrenerek, onay alınan kredi miktarını aynı gün içinde hesaplarına aktarabilirler.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, kredi puanlarının 1400 ve üzerinde olması şartını sağladıklarında, cep telefonları ve internet bankacılığı aracılığıyla hızlıca kredi alabilirler. Başvuruları gerçekleştiren vatandaşların, özellikle ücretli bir mesaj göndereceklerini unutmamaları önemlidir.

Bireysel Kredi Başvurusu

SMS ile bireysel kredi başvurusu yapmak isteyenler, cep telefonlarından TC kimlik numaralarını yazarak 50 30 numarasına mesaj gönderebilirler ve bu bankadan kredi başvurusunda bulunabilirler. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında, onay almanız durumunda size kredi onayı ve miktarı hakkında bilgi veren bir mesaj alırsınız. Onay aldıktan sonra, en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu kredi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar, şartları karşıladıklarında 36 ay vadeli kredi seçeneği ile 5 dakika içinde kredi alabilirler.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

QNB Finansbank hesabı bulunan ve internet bankacılığını kullanan kişiler ise banka şubesine gitmeden kredi almak için internet bankacılığı uygulamasını kullanabilirler. QNB Mobil uygulama üzerinden yapacakları başvurularla hızlı bir şekilde onay alabilir ve kredi miktarını hesaplarına aktarabilirler.