Ayçiçek yağındaki büyük indirim dikkat çekti. Elini çabuk tutan ayçiçek yağını sudan ucuza satın alabilir. İşte 2023 yılının ilk sıvıyağ indirimine ilişkin detaylar haberimizde olacak. Hangi market ayçiçek yağında elini taşın altına koydu ve indirim yaptı?

Ayçiçek  yağı fiyatlarındaki son zamlarla birlikte vatandaş kara kara düşünmeye başladı. Sıvıyağ satın alımı için hangi marketin tercih edilmesi gerektiği konusunda belirsizlik sürüyor. Ancak gelen son haberle birlikte kampanyayı değerlendirenler ucuz ayçiçek yağı satın alabilecek. İşte detaylarıyla birlikte ayçiçek yağı kampanyası...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Ayçiçek Yağı Fiyatları Düştü!

Bizim Toptan Market üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri gıda alışverişlerinde ayçiçek yağının fiyatı 34.90 TL'ye düşecek. Bu gelişme neticesinde çok daha ucuza sıvıyağ satın alma heyecanını yaşayabilirsiniz. Üstelik hem fiyat bakımından hem de kalite bakımından bu imkanı değerlendirmek sizin elinizde.

 En Fazla 5 Tane Alabilirsiniz!

Ayçiçek yağının alımına da limit getirildi. Ucuz bir şekilde ayçiçek yağı satın alıp evde tutmak istiyorsanız da en fazla 5 tane alabileceksiniz. Dolayısıyla sıvıyağ satın alımına ilişkin bu detayı da unutmayın. 2023 yılında zamlanmakta olan ayçiçek yağının kampanyalı bir şekilde satın alımı büyük önem arz ediyor.

15 Ocak 2023'e Kadar Geçerli

Bizim Toptan Market'in kampanyası 15 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Sonrasında ise kampanya geçerliliğini yitirecektir. Bunu da göz önünde bulundurarak sizler de sıvıyağ kampanyasını değerlendirebilir ve ayçiçek yağını ucuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Daha fazla detay için market şubelerine gidebilirsiniz.