Bankalardan acil Para ihtiyacı olan kişilere hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapılacak. Pandemi döneminde ve pandemi sonrasında yaşamış olduğumuz ekonomik kriz sebebiyle para ihtiyacımız olduğu zaman ilk başvuru yapacağımız bankalar yeni kampanyalar yaparak müşterilere Kredi vermek için çalışmaları sürdürüyor. 4000 TL'ye kadar yapılacak olan bu destek ödemelerinde 4 banka yeni kampanyalarını duyurdu. Bankalar üzerinden yapılan açıklama ile birlikte sadece kimlikle veya mobil uygulama üzerinden 4000 TL kredi kullanılabilecek.

Finansbank'tan 4000 TL ödeme başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler oldukça kolay bir şekilde kredi başvurusu yaparak hemen 5 dakika içerisinde sonucu öğrenebilir. Qnb Finansbank üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi kampanyasına katılabilirsiniz. T.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderirseniz 4000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank üzerinden yapılan Bu kampanyada kredi onayı alan kişiler hemen aynı gün içerisinde kredi kullanabilir.

Vakıfbank 4000 TL kredi ödemesi

Kamu Bankası olan Vakıfbank düşük faiz oranları ile mobil uygulama üzerinden 4000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. 4000 TL'ye kadar alınacak olan ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri yapacak. Vakıfbank 4000 TL'ye kadar yapmış olduğu bu Kredi kampanyasında ayrıca banka müşterisi olmayan kişileri de kendi banka şubelerinden işlem yaparak kredi kullandıracak.

sda15

İş Bankası 4 bin TL kredi ödemesi

İş Bankası üzerinde hesabı olan müşteriler 4000 TL'ye kadar kredi ödemesi almak istiyorlarsa bankanın internet bankacılığı şifresini alarak İşCep uygulamasına giriş yapabilir ve buradan 7gün 24saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 36 ay vadeye kadar 4 bin TL'ye kadar ödemeleri İş Bankası ATM'si ve İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak da başvuru yaparak alabilirsiniz.

Denizbank 4000 TL kredi ödemesi

4000 TL destek ödemesi için kampanya yapan bankalardan bir tanesi olan Denizbank 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak Kredi kampanyasına başvuru yapma imkanı sizlere sunacak. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazılı boşluk bırakıp ve TC kimlik numaranızı da yazarak 3280 numarasına gönderin. Banka kredi notunuza göre en az 4000 TL en fazla 55 bin TL'ye kadar sizleri Kredi sonucu verecektir onaylanan krediyi hemen hesabınıza yatıracak.