40.000 TL nakit başvurusu yapacak olan müşteriler bankalardan onay olabilmeleri için ilk olarak kredi notu yüksek olması gerekiyor. Daha önce bir banka çalışmanızın olması ve bu banka çalışmalarından dolayı kredinizi düzenli ödemiş olmanız gerekmektedir. 40.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişilerin onay almaları için en az 1200 ve üzerinde kredi notunun olması gerekiyor.

Bu şekilde başvuru yapan kişiler onay alacak ve kredilerine istedikleri kadar vadeye bölebileceklerdir. İstenilen vadeye bölmek içinde aylık gelir ödemenizi karşılayabilecek bir gelir belgenizin olması gerekiyor. Şimdi sizlere 40 bin TL'ye kadar 36 ay vade ile beraber kredi veren bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Yapı Kredi Bankası 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 40 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bir mesaj atarak hemen ne kadar onay aldığınızı öğrenebilirsiniz. 40.000 TL kredi başvurusu yapacak olan müşteriler cep telefonlarının Mesaj kısmına girdikten sonra bireysel yazıp boşluk bırakıp kimlik numarası boşluk bırakıp aylık gelir yazdıktan sonra bu mesajı 44 11 numarasına göndermeleri gerekiyor.

5 dakika içerisinde kredi sonucunuz cep telefonuna sizlere verilecektir. Onay alırsınız bu onaylı kredi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden ayrıca internet bankacılığı ile beraber de kredi kullanabiliyorsunuz. 40 bin TL internet bankacılığı kredi başvurusu yaptığınızda onay almanız ile beraber onaylanan tutar hesabınıza yatacaktır.

40.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vade 24 ay vade ve 12 ay vadeli kredi seçeneklerini kullanabilir. İlk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabilirsiniz.

40000-tl-odeyecek-olan-2-banka-aksam-ustu-kampanyasini-duyurdu-sart-yok-12-ay-24-ay-ve-36-ay-vad1

ING Bank 40.000 TL kredi başvurusu ve şartları nedir?

ING Bank üzerinden de hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler banka şubelerine gidebilir veya bankanın internet bankacılığını kullanabilirler. Ayrıca banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Kredi kullanacak olan kişilerin kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almaları durumunda kendi kredi notuna göre faiz oranı ING Bank üzerinden uygulanmaktadır.

40.000 TL ihtiyaç kredisi aldığınız zaman 3 ay ertelemeli olarak 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. ING Bank üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vadeli olarak kredi kullanmanız mümkündür. Onay olan müşteriler ayrıca ING Bank mobil uygulaması üzerinden de kredilerini kullanabiliyor. Bu şekilde bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi de hemen hesabıma atabilirsiniz.