40.000 TL'ye Kadar Hemen Onay Alacağınız Kredi Kampanyası, Gece, Gündüz Başvuru Yapılarak Alınıyor. İhtiyaç kredisi almak için bu bankalardan işlem yapabileceksiniz. İşte detaylar...

Bankalardan kullanacağınız 40.000 TL kredilerde bireysel olarak işlem yapılmaktadır. Eğer esnafsanız veya vergi levhanız varsa bankaların ticari bölümlerine giderek kendinize özel bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu alacağınız 40.000 TL kredi de en fazla 36 ay vade yapılıyor. 36 ay vade üzerinde şu an için bankalarda kredi verilmemektedir. Aldığınız kredilerde ertelemeli olarak işlemde yapabiliyorsunuz.

Burgan Bank 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

Burgan Bank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek 40.000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz. Emekli olmanız durumunda emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız gerekiyor. Eğer çalışan biri iseniz de en az 3 aylık sigortanızın yatıyor olması gerekmektedir. Burgan Bank özellikle emekli olan ve devlet memuru olan kişilere kredi notu düşük olsa bile kredi veren bankalar arasında gösterilmektedir. Banka kredi başvurusu yaptığınızda size uygun faiz oranları ile birlikte hemen işlem yapılacaktır. Kişiye özel faiz oranı bu banka üzerinden uygulanmaktadır. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu krediler de düzenli ödemeleriniz sonrasında diğer kredilerin izin limitleri de artacaktır.

TEB Bankası 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

TEB Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın İnternet bankacılığını kullanabilir veya SMS atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 4466 numarasına kimlik numaranızı göndererek TEB Bankası 40.000 TL alıp alamadığınız öğrenebiliyorsunuz. Kredi başvurusu onaylanan kişiler bu kredilerine en yakın banka şubelerinden sadece kimliklerini vererek kullanabilmektedir. Bankanın dijital uygulaması olan cepte Teb Bankası üzerinden de ihtiyaç kredinizi online olarak kullanabiliyorsunuz. TEB Bankası olmayan krediler de sizlere uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

kredi-1907

Yapı Kredi Bankası 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun Mesaj kısmına girdikten sonra buraya bireysel yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 44 11'e gönderin. Burada yazacağınız aylık gelir çok önemlidir. Çünkü kredi onayı alırsanız banka sizden bu yazdığınız aylık gelir kadar gelir belgesi isteyecektir. Kredi başvurusu SMS ile onaylanan müşteriler en yakın banka şubesine giderek evrakları ile ve kimliği ile birlikte bu krediyi kullanacaklardır. Kredi başvurusu ayrıca bankanın internet sitesinden bankanın ATM'sinden ve bankanın müşteri hizmetleri üzerinden de yapılabilmektedir. Özellikle bu bankada hesabı olan kişiler internet bankacılığını kullanarak kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilmektedir.