Bir zamanların en popüler modeli Kate Moss katıldığı bir partide giydiği elbiseyle öyle bir görüntü verdi ki anne olduğu hatırlatıldı!

Unutulmaz modeller arasına giren dünyaca ünlü süper model Kate Moss dün gece gittiği partiden eve döndüğü sırada verdiği görüntü ile çok konuşuldu.

Kate Moss göğüslerinini açıkta bırakan elbisesi ile magazine yakalandı. Ünlü model yürüdüğü sırada verdiği frikikle sosyal medyayı ikiye böldü.

bir-donem-podyumda-firtinalar-estiren-super-model-15420471-350-m-636d01e6e4839

Henüz 14 yaşındayken New York JFK Havalimanı'nda keşfedilen modellik kariyerine başlayarak efsane modellera arasında yer edinen Kate Moss 48 yaşındaki görüntüsüyle kızına meydana okudu.

Tarkan Önce Geççek Dedi Şimdi Son Durak Dedi Yine Seçime Yoruldu! Tarkan Önce Geççek Dedi Şimdi Son Durak Dedi Yine Seçime Yoruldu!

627136784e3fe10a3ca548c4

Kate  Moss dün gittiği partiden eve dönerken verdiği göğüs frikiği ile hayranlarını ikiye böldü. Kate Moss'a kimileri "Biri ona artık 20 yaşında olmadığını hatırlatsın" "Anne olduğunun farkında mı" diye eleştirirken kimileri de "Kızın daha iyi görünmesi" "Hala çok cesur ve kusursuz" yorumlarında bulundu.