4A, 4B, 4C kapsamında emekli olan vatandaşlar için son fırsat! Başvuranlar maaşlara ek 8 bin TL ödemeyi hesaplarından çekebilecek.

4A, 4B, 4C’li, eski ve yeni fark etmeden tüm emekliler için ek ödemeler hesaplara yatıyor. 2023 yılında EYT’nin yasalaşması ve akabinde minimum maaşın 7 bin 500 TL’ye arttırılması haberleri peş peşe geldi. Emeklileri mutlu eden haberler bununla kalmadı ve yılda iki kere yapılan Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı ikramiyelerine zam geldi. 2023 emekli bayram ikramiyesi de 4 bin TL olarak hesaplara geçiyor. 

SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, EYT ile yeni emekli olan ve ilk maaşlarını alacak tüm emekliler için öte yandan bir ek ödeme konusu gündemde. Tüm bankalardan açıklanan ve QNB Finansbank’ın da kendi müşterileri için sunduğu emekli promosyonları için son tarih hatırlatması yapıldı. Buna göre 31 Mayıs 2023 tarihine kadar QNB Finansbank emekli promosyon başvurusunu yapan vatandaşlar ödemelerini alabilecek. Peki, QNB Finansbank emekli promosyon ödemesi ne kadar? QNB Finansbank promosyonları ne zaman yatacak? İşte QNB Finansbank emekli promosyon ödemelerine dair ayrıntılar... 

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

emekli promosyon ödeme tarihleri

QNB FİNANSBANK EMEKLİ AVANTAJLARI 

QNB Finansbank’tan emekli maaşı alan vatandaşlar öncelikle 0 850 222 11 00 numaralı müşteri hizmetleri hattından tamamen emeklilere özel hizmetlerden yararlanarak işlemlerini yapabilmektedir. Emekli müşterilere ayrıca CardFinans kredi kartında 1 sene yıllık aidat alınmamaktadır. Otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde ise kredi kartı aidat ücreti 1 yıl sonrasında da alınmayacaktır.  

Emekli maaş müşterileri için QNB Finansbank, eczane ve market alışverişlerinde tam 1.200 TL indirim sağlamaktadır. Bunların yanı sıra resmi tatiller ve hafta sonu haricinde, yani mesai saatleri içerisindeki para transferi işlemleri ücretsiz gerçekleştirilmektedir. 

emekli promosyonları son tarih

QNB FİNANBANK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

QNB Finansbank emekli promosyonu 3 bin 499 TL’ye varan maaşlar için 4 bin 800 TL olarak yatırılmaktadır. Maaş miktarları 3 bin 500 TL ile 7 bin 499 TL arasında değişiklik gösteren emekliler ise 5 bin 600 TL olarak promosyon ödemelerini almaktadır. 7 bin 500 TL ve 9 bin 999 TL arasında emekli aylıklarına ise 7 bin 200 TL yatarken 10 bin TL ve fazla maaş alan emekli vatandaşlar ise QNB Finansbank ile tam 8 bin TL promosyon ödemesi almaktadır.