4D'li taşeron işçilere müjde üstüne müjde veriliyor. Bu anlamda emeklilere verilen promosyonlar 4D'li taşeron işçilere de verilecek. İşte tüm detaylar

Taşeron işçiler bayram ediyor... 4D'li taşeron işçilere promosyon müjdesi geldi! Kendiyle aynı şartlarda çalışan işçilerle aynı koşullarda çalışan ama onlardan çok daha az maaş alan ve birçok haktan mahrum olan taşeron işçiler ilk olarak geçtiğimiz sene hizmet zammı adıyla maaşlarına bir artış almışlardır. 

Taşeron İşçiler Banka Promosyonu Alabilecek Mi?

Kadroya geçmeyi başaran ya da kamuda taşeron olarak çalışan kimseler promosyon hakkında faydalanıp faydalanamayacaklarını merak ediyorlardı.

Bu konu hakkında gelen açıklamalar taşeron işçileri sevindirdi. İşçiler bankaları ile anlaşıp promosyon ödemelerinden faydalanabilecekler.

Anlaşmalar 3 ya da 5 yıllık olarak yapılabilir. İşçilerin bu noktada yapabilecekleri çalıştıkları kurumun hangi banka ile anlaştığını öğrenmek ve gidip ona ödenecek olan ücreti almaktır.

Ülkemizde ki en mağdur sektörlerden birisi taşeron iş sektörü olduğu için onların haklarının her geçen gün daha da genişlemesi mutluluk verici bir gelişme olarak anılmaktadır.

Ev Hanımları Devletten Nakit Destek Alıyor! Kadınlara 1000 TL'lik Devlet Desteğinde Şartlar Nedir? Ev Hanımları Devletten Nakit Destek Alıyor! Kadınlara 1000 TL'lik Devlet Desteğinde Şartlar Nedir?

ilan365.net özel haber