5 – 50 bin TL düşük faizli kredi başvurusu için yarın son gün! Acil nakit ihtiyacı olanlara 0.59 faizle kredi!

5 – 50 bin TL düşük faizli kredi başvurusu için yarın son gün! Acil nakit ihtiyacı olanlar 0.59 faizle 3 ay ödeme ertelemeli alabilir. Başvuru işlemleri ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 30.08.2021 - 20:26 30.08.2021 - 20:26 Volkan Arık

5 – 50 bin TL düşük faizli kredi başvurusu için yarın son gün! Acil nakit ihtiyacı olanlar 0.59 faizle 3 ay ödeme ertelemeli alabilir. Acil nakit para ihtiyacı olanlar için ayının son günlerinde bankaların kampanyaları peş peşe gelmeye başladı. Özellikle uygun faiz oranları ve geri ödeme koşulları ile verilen kredi destekleri vatandaşlar için şu günlerde büyük önem taşıyor. Gerek koronavirüs salgını ile mücadelede ekonomik anlamda zorlanan vatandaşlar gerekse okullar açılmadan önce öğrencilerin kırtasiye ve okul masraflarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankalar tarafından sağlanan bu seçenekleri yakından takip ediyor. Ayın son günlerine özel yeni bir kredi kampanyası ise ING Bank tarafından duyuruldu. ING Bank özellikle 31 Ağustos 2021 günü sona erecek olan çok düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili yeni bir bilgilendirme yayınladı.

ING Bank tarafından bireysel ihtiyaçlarınıza kullanabileceğiniz çok düşük faizli kredi kampanyasının son günü geldi. Ekonomik anlamda zorluk çeken, acil nakit paraya ihtiyacı olan ve aynı zamanda da okul masrafları için kredi kullanmak isteyenler 31 Ağustos 2021 günü Mesai bitimine kadar ING Bank'ın 5000 TL ile 50 bin TL arasında değişen Kredi kampanyasına başvuru yapabilir. Özellikle ağustos ayının en düşük faiz oranları ile kredi sağlayan banka, birçok vatandaşın nakit ihtiyaçlarını Hızlı ve kolay şekilde karşılıyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar ING Bank’ın sağladığı bu kampanya sayesinde uygun geri ödeme koşullarından da faydalanma imkanı buluyor. Peki ING Bank kredi başvurusu nasıl yapılır? ING Bank kredi başvuru şartları ve faiz oranları haberimizde...

5-50-bin-tl-dusuk-faizli-kredi-basvurusu-icin-yarin-son-gun-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-059-1

ING BANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

ING Bank düşük faizli kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler 36 aya varan vade seçenekleri ile ve 3 ay ödeme erteleme ile olarak avantajlı kredi alabilir. Banka 0,59 faiz oranı ile başlayan Kredi kampanyasında sizin Kredi notunuz a göre artan faiz oranları sunabiliyor. Kredi notu düşük olan vatandaşlara 1.35’e kadar faiz oranı verilebiliyor. 50.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda isterseniz alt limitten isterseniz üst limitten Kredi kullanabilirsiniz.

5-50-bin-tl-dusuk-faizli-kredi-basvurusu-icin-yarin-son-gun-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-059-2

ING BANK KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Bankalar kredi vermek için müşterilerinin birtakım koşulları uygun olmasını istiyor. ING Bank kredi kampanyasını müşterisi olmayanlar için yapıyor yani yeni müşteriler için düzenliyor. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021 olan düşük faizli kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin Kredi sicilinin temiz olması aynı zamanda kredi notunun yüksek olması şart. Bankada yeni bir hesap açarak hemen kredi başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

5-50-bin-tl-dusuk-faizli-kredi-basvurusu-icin-yarin-son-gun-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-059-3

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye genelinde bulunan bütün ING Bank şubelerine giderek kredi başvurusu yapmanız mümkün. Hangi zamanda bankanın online kanalları üzerinden ve müşteri hizmetleri üzerinden de kredi işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kredi notu yüksek olanlar şubeye bile gitmeye gerek kalmadan hemen onay alarak 50 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bunun yanından Kredi notu düşük olanlarda müşteri temsilcileri ile görüşerek kendilerine uygun faiz oranlarını belirledikten sonra başvuru işlemlerini yapabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@