Futbol tutkunları için önemli bir hafta sonu daha başladı. Hem Türkiye'deki futbol maçlarını hem de Dünya futbolunu yakından takip eden futbolseverler 5 Aralık 2021 bugünkü maçlar neler araması yapıyor. Tüm karşılaşmaları yakından takip etmek isteyen futbol heyecanından uzak kalmak istemeyen futbolseverler 5 Aralık maç takvimi için bekleyişte. Peki 5 Aralık Bugün hangi maçlar var? 5 Aralık 2021 Bugün kimin maçı var?

Futbol heyecanını kaçırmadan takip etmek isteyen maç heyecanını ekranlarda izlemek isteyen futbolseverler her gün olduğu gibi bugün de günün maç programını öğrenmeye çalışıyor. 5 Aralık 2021 Bugün hangi maçlar var? 5 Aralık 2021 Bugün kimin maçı var gibi soruların yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. Hem Türkiye'deki futbol maçları hem de Dünya Futbolu izleyenlerin yakın takibinde. Peki bugün hangi maçlar var? işte 5 Aralık 2021 bugünkü maçlar...

5 Aralık 2021 bugünkü maçlar

10:45 Melbourne Victory - Perth Glory Avustralya A Ligi Bein Sports 2, Bilyoner TV

12:00 Fenerbahçe - Ç.Rizespor TFF Elit U17 Ligi FB TV

13:00 Sivas Bld. - Afjet Afyonspor TFF 2. Lig Yayın Yok

13:00 Turgutluspor - Sakaryaspor TFF 2. Lig Yayın Yok

13:00 Arnavutköy Bld. - Elazığspor TFF 3. Lig Yayın Yok

13:00 Kırklarelispor - Akhisarspor TFF 2. Lig Yayın Yok

13:00 Eskişehirspor - Kırşehir Bld. TFF 2. Lig Es TV Eskişehir

13:00 Çorum FK - İnegölspor TFF 2. Lig Yayın Yok

13:00 Karaköprü Bld. - İçel İY TFF 3. Lig TRT Kürdi

13:30 Kayserispor - Antalyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

13:30 Ümraniyespor - Boluspor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1

13:30 Manisa FK - Kocaelispor Spor Toto 1. Lig TRT AvazBein Sports Max 2

14:00 Khimki - Arsenal Tula Rusya Premier Lig Bilyoner TV

14:15 RKC Waalwijk - NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

14:30 Bologna - Fiorentina İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

14:30 Mioveni - Sepsi Romanya Liga 1 Bilyoner TV

15:00 St. Etienne - Rennes Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV

15:00 Neftçi Bakü - Sumqayıt Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport

15:00 Bravo - Radomlje Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

15:00 Dundee United - Celtic İskoçya Premier Lig Bilyoner TV

15:30 Hannover 96 - Hamburg Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30 Heidenheim - Jahn Regensburg Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

15:30 Dynamo Dresden - Karlsruhe Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

15:30 Beerschot - Antwerp Belçika Pro League Tivibu Spor, Bilyoner TV

16:00 Giresunspor - Fatih Karagümrük Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2

16:00 Hatayspor - M.Başakşehir Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

16:00 Rayo Vallecano - Espanyol İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

16:00 Ponferradina - Mirandes İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

16:00 Altınordu - Samsunspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00 Ascoli - Parma İtalya Serie B Bilyoner TV

16:00 Como - Pisa İtalya Serie B Bilyoner TV

16:15 Basel - FC Lausanne İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV

16:30 LASK - SV Ried Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

16:30 Wolfsberger - Altach Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

16:30 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

16:30 G.A. Eagles - Twente Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

16:30 Dinamo Moskova - Ufa Rusya Premier Lig Bilyoner TV

16:30 Nizhny Novgorod - Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV

17:00 Venezia - Verona İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

17:00 Spezia - Sassuolo İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV

17:00 Lorient - Nantes Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00 Monaco - Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV

17:00 Montpellier - Clermont Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN ConnectBilyoner

TV 17:00 Reims - Angers Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00 Leeds United - Brentford İngiltere Premier Lig S Sport Plus

17:00 Manchester Utd - Crystal Palace İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus

17:00 Tottenham - Norwich City İngiltere Premier Lig S Sport Plus

17:00 Lokomotiv Zagreb - Sibenik Hırvatistan 1. Ligi TV

17:00 Craiova - Voluntari Romanya Liga 1 Bilyoner TV

17:00 Bohemians 1905 - Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Mlada Boleslav - Pardubice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Banik Ostrava - Ceske Budejovice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:15 Zira - Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport

17:30 Stuttgart - Hertha Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:30 QPR - Stoke İngiltere Championship Bein Sports Max 2

18:00 Malaga - Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

18:00 Anderlecht - Zulte Waregem Belçika Pro League Bilyoner TV

18:00 Livingston - Hearts İskoçya Premier Lig Bilyoner TV

18:00 Westerlo - Mouscron Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV

18:15 Elche - Cadiz İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

18:15 Ionikos - PAOK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

18:15 Brescia - Monza İtalya Serie B Bilyoner TV

18:30 Santa Clara - Arouca Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

18:30 Lugano - Sion İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV

18:30 St.Gallen - Grasshoppers İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV

18:45 Feyenoord - Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

19:00 Fenerbahçe - Ç.Rizespor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

19:00 Nice - Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV

19:00 Denizlispor - Bursaspor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1

19:00 Rapid Wien - Austria Vienna Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

19:00 Domzale - O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

19:00 Zilina - Spartak Trnava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

19:00 Sochi - Krasnodar Rusya Premier Lig Bilyoner TV

19:00 Bodo Glimt - Brann Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Molde - Lilleström Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Sandefjord - Kristiansund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Sarpsborg 08 - Tromsö Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Stabaek - Rosenborg Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Stromsgodset - Haugesund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Valerenga - Mjondalen Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Viking - Odds BK Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:30 Monchengladbach - Freiburg Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30 Aston Villa - Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus

19:30 Dinamo Zagreb - Hajduk Split Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV

19:30 KGHM Zaglebie - Lech Poznan Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

20:00 Sampdoria - Lazio İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00 Slovacko - Viktoria Plzen Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

20:15 Lugo - Ibiza İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15 Real Oviedo - Alcorcon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15 Real Sociedad B - Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:30 Levante - Osasuna İspanya La Liga Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart, Bilyoner TV

20:30 Standard Liege - Charleroi Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

20:30 AEK - Panathinaikos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

20:30 Aris - Asteras Tripolis Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

21:00 Gil Vicente - Famalicao Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

22:00 Atletico Mineiro - Bragantino Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Bahia - Fluminense Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Corinthians - Gremio Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Cracovia Krakow - Legia Varşova Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

22:00 Always Ready - Bolivar Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV

22:00 Independiente Petroleros - Nacional Potosi Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV

22:00 Real Potosi - Guabira Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV

22:00 Royal Pari - Blooming Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV

22:00 Lierse - Lommel Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV

22:30 Las Palmas - Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:30 Steaua Bükreş - UTA Arad Romanya Liga 1 Bilyoner TV

22:30 Alessandria - Cittadella İtalya Serie B Bilyoner TV

22:45 Juventus - Genoa İtalya Serie A CBC Sport, S Sport Plus, S Sport , 2Bilyoner TV

22:45 Bordeaux - Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 2, Bilyoner TV

23:00 Celta Vigo - Valencia İspanya La Liga Smart Spor HDSpor Smart, Bilyoner TV

23:00 Konferans Finalleri 2. Maç MLS Play-Off S Sport Plus

23:00 Mechelen - Genk Belçika Pro League Bilyoner TV

23:30 Braga - Estoril Portekiz Liga NOS Bilyoner TV