Astroloji uzmanları tarafından 5 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 5 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Ay’ın Aslan burcuna geçmesinin etkileri neler olacak? Ay’ın Aslan burcunda olması aşk ve ilişkiler alanını nasıl etkiley

Astroloji uzmanları tarafından 5 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 5 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Ay’ın Aslan burcuna geçmesinin etkileri neler olacak? Ay’ın Aslan burcunda olması aşk ve ilişkiler alanını nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

5 Aralık Burç Yorumları

Aralık ayının ilk haftasına Ay’ın farklı burçlar üzerindeki seyahatları damga vurmaya devam ediyor. Haftaya İkizler burcunda başlayan Ay, 5 Aralık’ta ise Aslan burcuna geçiş yaptı. Hafta sonu boyunca Aslan burcunda kalmaya devam edecek. Öte yandan Merkür’ün Yay burcunda olmasının etkileri hissediliyor.

5 Aralık 2020 Cumartesi Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

İletişim ve teknoloji alanları üzerinde etkili olan Merkür, kendinizi ifade etme sorunları yaşamanıza neden olabilir. Merkür’ün etkisiyle iletişim krizleri yaşamanız muhtemel görünüyor. Duygu ve düşüncelerinizi aktarırken yaşayacağınız sorunlardan dolayı özgüveniniz darbe alabilir. Ay’ın Aslan burcunda olması ego çatışmalarına neden olacaktır. Benlik duygusunun öne çıkmasıyla birlikte çatışmalar kaçınılmaz bir boyuta ulaşabilir. Özellikle aşk ve ilişki alanında ego çatışmalarından dolayı kendinizi ani öfke nöbetleri içerisinde bulabilirsiniz. Hayat enerjinizi olumsuz yönde etkileyecek bu durum tepkilerinizin boyutunun yükselmesine neden olabilir. İlişikilerinizde denge faktörünün öneminin artmaya başladığı bu süreçte heyecan kaybı duyabilirsiniz.

İş ilişkilerinizde ise önemli yol ayrımlarına gelebilirsiniz. İşten ayrılmak ya da farklı bir alanda faaliyet göstermek gibi seçimler yapmak zorunda kalabileceğiniz bu dönem de sinir ve stres seviyeniz artmaya başlayacak. Aile içi ilişkilerinizde beklediğiniz huzuru ve ilgiyi yakalamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Her şeyin üzerine doğru geldiğini düşünmeye meyilli olacaksınız. Karamsarlığa kapıldığınız anlar artmaya başlayacak. Lakin, İkizler burcunda meydana gelen Ay Tutulması’nın etkilerini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Ay Tutulması’nın etkileri 14 Aralık’tan itibaren sona ermeye başlayacak.

Merakla takip edilen 5 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Başak, Boğa ve Oğlak açısından günün ana maddesi iş ilişkileriyle ilgili olacaktır. İşten ayrılmayı planlayan Başak burçları kendilerini dar bir boğazın içerisinde bulabilir. Gelecek planlarını yeniden şekillendirme isteği duyabilirler. Özellikle birlikte çalıştıkları kişilerin işlerle ilgili eleştirileri nedeniyle sinirlenmeye başlayabilirler. Yeni iş planlamaları içerisine girecekleri bu süreçte karşılarına farklı yollar çıkacaktır. Yılgınlığa kapılmadan hareket etmeleri ve yeteneklerini sergileyecekleri alanlara yönelmeleri yerinde olacaktır. Oğlak burçları açısından partnerleriyle aralarındaki güven ilişkisinin masaya yatırılacağı bir gün yaşanacaktır. Anlık kıskançlık krizlerine girme ihtimaliniz bulunuyor. Partnerinize karşı güvensizlik ve şüphe içeren davranışlar sergilemeniz ilişkinizin geleceğini tehlikeye atabilir. Su grubu burçları Balık, Yengeç ve Akrep açısından ise kendi değerlerini yükseltmeye yönelik plan ve projeleri hayata geçirme isteği yükseliyor. Özellikle Akrep burçlarının bir süredir hayatlarını ve ilişkilerini yoğun şekilde sorgulamaya başladığını ifade etmiştik.

Günlük burç yorumlarına göre hayatlarındaki değişiklik ve yenilenme ihtiyacının arttığını derinden hissedecekler. Farklı şeyler yapmak, yeni insanlarla tanışmak ve rutinden uzaklaşmak isteyebilirler. Aile içerisindeki sorumluluklarından dolayı kendilerini prangalara vurulmuş olarak hissetmeleri söz konusu olacaktır. Balık burçları açısından uyku düzenlerindeki sorunların öne çıktığı günler devam ediyor. Odaklanma problemlerine ek olarak dikkat eksikliği ve dağınıklığı nedeniyle işlerinde aksamalar meydana gelebilir. Birlikte çalıştıkları kişilerle aralarındaki ilişkinin keskin bir bıçağa dönüşmesi de stresle dolmalarına neden olabilir. Hayatın akışına kapılmak yerine her an her şeyi sorgulama istekleri yüzünden sorunları artabilir.

Hava grubu burçları Terazi, Kova ve İkizler açısından ise alışverişin ve gelir gider dengesizliğinin yarattığı sorunlar ortaya çıkabilir. Ay’ın Aslan burcunda olması alışveriş ihtiyacınızın artmasını körükleyici bir rol üstlenecektir. Lüks ürünlere yönelerek ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almak isteyebilirsiniz.

5 Aralık 2020 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Ay tepe evinizde ilerlerken, mesleki hırslarınızın sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. İş ilişkilerinizde son derece aktif bir yapınız olmasına rağmen her an fikir değiştirmeniz yüzünden, sürekli sorunlar yaşıyorsunuz. Sevimli ve çekici tavırlarınızla çevrenizi olumlu etkilediğiniz için, hatalarınız çabuk unutuluyor.

5 Aralık 2020 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman çok daha mutlu olmanıza rağmen yaşamınızdaki süregelen ilişkileriniz yüzünden başınız ağrıyabilir. Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız.

5 Aralık 2020 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Değişim içinde olmanıza rağmen, bazı değer yargılarınızda hala ısrarcı davranmayı kapris haline getirdiniz. Bugün aşkta aksilikler yaşayabilirsiniz. Eski hatalardan uzak kalmanız gerekiyor. Artık sınırlarınızı iyi belirleyip ne istediğinizi kesinleştirmelisiniz. Her şeyi zamana bırakmalısınız. Olaylar kendiliğinden rayına oturacak.

5 Aralık 2020 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Ay ve Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişisel duygularınızda belirli bir aşama geçiriyorsunuz. Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugün içinde, alıngan ve kırılgan bir tutum içinde olacaksınız. Çevrenizdeki her şeyin uyumlu ve dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.

5 Aralık 2020 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Dostça paylaşımlarınız öylesine yoğun ki, bazen karşınızdaki kişiye aşkla mı yoksa arkadaşlıkla mı bağlısınız bilemiyorsunuz. Sosyal faaliyetlerinizin artması sizin için önemli gelişmelere neden olacak. Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Başarı grafiğinizle ilgili tablonun yükselmesi söz
konusu.

5 Aralık 2020 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Kaliteli beraberliklerden yana olduğunuz için, gireceğiniz ortamları da ona göre seçiyorsunuz. Bugün, Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Paylaşımlarınız gittikçe yükseliyor, motivasyon gücünüzü artırıyor. Çevresel faktörlerin, sizin lehinize gelişmesini ilgiyle izleyeceksiniz.

5 Aralık 2020 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Ailenizin tutucu davranışları karşısında bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Bugün enerjinizi kontrol etmeli ve sevdiklerinizi üzmekten vazgeçmelisiniz. Onların farklı düşünceleri sizi üzmemeli ve olayları olduğu gibi kabul etmeli, karşınızdaki kişilerin kişiliklerini değiştirmemelisiniz. Göz sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

5 Aralık 2020 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
Yakın dostlarınızla bir araya gelmekten keyif alacağınız bir gün. Duygusal ilişkilerinizi genişletmek ve çapını büyütmek istiyorsunuz. Olayların hem içinde hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Farklı bakış açınız bugün ses getirecek. Venüs, bugün sizi olumlu etkiliyor. Zevklere düşkünlük olabilir.

5 Aralık 2020 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
İş disiplininizin mükemmel olması sizi başarıya daha kısa sürede götürüyor. Yine de işinizi şansa bırakmamak iyi bir davranış. Önlemci yapınız aksiliklerin oluşmasını önlüyor. Zamanla her şey farklılaşıyor. Olayları olduğu gibi kabul ederek kendi yaşamınızı daha bir kolaylaştırmak sizi olumlu kılıyor.

5 Aralık 2020 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün burcunuzda ilerleyen Venüs ve Ay, tüm romantik ve duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte organize çalışmalar içinde bulunacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız.

5 Aralık 2020 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir takım sınavlar eşiğinde olabilirsiniz. Partnerinizden beklediğiniz ilginin gerçekten istediğiniz beklentilerin karşılığı olup olmadığını öğrenmek istiyorsunuz. Gizli duygularınızın sizi istediğiniz ilişkilere yönlendirmesine karşın, bazı hedeflerinizde zorlanmalar yaşayacaksınız.

5 Aralık 2020 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmanız, sizi oldukça mutlu edecek. Bugün katılacağınız toplantılarda mantıklı ve sistemli düşüncelerin hakim olduğu bir paylaşım içinde olacaksınız. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız, sizi istediğiniz gibi mutlu edecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız.