Son dakika kampanyası olarak, uygun faizlerle kredi verileceği açıklandı. 5 banka birden bu kampanyayı yapıyor. 10.000 TL'ye kadar hemen onay alacaksınız. 10.000 TL kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar kredi kullanacaklar. İhtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen kredi türü 10.000 TL kredidir. Sizlerde bu vereceğimiz bankalardan ve diğer çalıştığınız bankalardan 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Bu kredilerde onay alabilmeniz için banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun olmayan kişilerin başvuruları anında olumsuz olarak dönecektir. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler, bankalarda gecikme yaşamamış, daha önce kredi ödemeleri yapmış kişiler vereceğimiz bankalardan kredi kullanacaklardır. İşte Bankalar.

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası üzerinden 10.000 TL kredi kampanyası başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan kişiler, anında bu bankadan hızlı kredi kullanabilirler. Sizlerde ihtiyaç kredisi alacaksanız, size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi kullanacak olan kişilerden 6 aylık sigortası olmasını veya emekli olmasını isteyecektir. Yeni işe başlayan veya sigortası olmayan kişiler onay alamazlar.

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler, bu bankadan 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler. 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanmanız mümkündür. Kredi başvurusu banka şubesinden ve internet üzerinden yapıldığı gibi dilerseniz SMS atarak da başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Bireysel TC KİMLİK ve aylık gelir yazarak 4411’e mesaj atarsanız kredi başvurusu yapmış olacak ve kredi sonucunu hemen öğreneceksiniz.

QNB Finansbank 10.000 TL Kredi Kampanyası

Kolay kredi başvurusu için QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasını seçebilirsiniz. Banka TC kimlik numaranızı 5030’a gönderdiğinizde ne kadar kredi alacağınızı size söyleyecektir. Onaylanan bir krediniz varsa banka şubesi ve internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden de kredi kullanmanız mümkündür.

kredi-070707

CepteTEB 10.000 TL Kredi Kampanyası

Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunsanız, kredi onayı alacağınız bankalardan birisi de dijital banka CepteTEB’dir. Bu banka tamamen online olarak işlem yapmaktadır. Banka müşterisi olmanız durumunda onaylanan kredi hemen hesabınıza aktarılır. Eğer banka müşterisi değilseniz de banka kredi başvurusu yapabilir ve adresinizde onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz. 10.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vade ile işlem yapacaksınız.

Odeabank 10.000 TL Kredi Kampanyası

Odeabank’ta son günlerde ihtiyaç kredisi için tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Sizlerde bu bankadan ihtiyacınıza göre kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler, 3 aylık sigortası olması durumunda banka şubelerinden sadece kimlikle başvuru yapabilirler. Ayrıca internet bankacılığı kullanıyorsanız, bu internet bankacılığından da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şu an için SMS ile kredi başvurusu almamaktadır. Size en yakın Odeabank şubesine giderek tüm krediler ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.