5 bin TL, 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Son Dakika! Nakit isteyenlere ödeme haberi geldi!

Nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 5 bin TL 10 bin TL ve 20000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi alabileceğiniz duyuruldu. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılıyor. Bankaların kredi kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman bu bankalardan kredi alabileceği haberi verildi. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz. 

5000 TL 10000 TL ve 20000 TL kredi ödemesinden faydalanacak olan vatandaşlara, aşağıdaki bankalar, sizlere kredi imkanı sağlıyor.

Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu! Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu!

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek, bankadan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir ve gelir belgesiz ne kadar kredi onay alacağınızı görebilirsiniz. 50 30 numarasına mesaj olarak işlem yapan tüm vatandaşlar, bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. 

Akbank

Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve Akbank müşterisi olan vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da cep telefonunuz üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacak. Akbank kredi değerlendirmesini, sizin kimlik numaranız üzerinden yaparak sizlere ne kadar kredi onayı verdiği hakkında bilgileri söyleyecektir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.