Türkiye’de milyonlarca kişinin en büyük hayali kesinlikle bir ev sahibi olabilmektir. Öncelikle kişilerin daha kiralarını zor ödeyebildiği bu ekonominin sıkışık olduğu dönemde insanların daha rahat nefes aldığı bir döneme doğru ilerliyoruz.

Türkiye’de milyonlarca kişinin en büyük hayali kesinlikle bir ev sahibi olabilmektir. Öncelikle kişilerin daha kiralarını zor ödeyebildiği bu ekonominin sıkışık olduğu dönemde insanların daha rahat nefes aldığı bir döneme doğru ilerliyoruz. Zira ekonomi hala canlanmamış olsa dahi esnaflar iş yapmaya, şirketler iş almaya başladı bile. Bu da hem çalışanların hem de ekonominin bir nebze daha düzeldiğini gösteren en büyük kanıtlardan bir tanesidir. 5 bin TL peşinat ile aylık 490 TL taksit ödeyerek hemen siz de bugün ev sahibi olabilirsiniz. İnsanların daha kolay bir şekilde ev sahibi olabildiği farklı bir kampanya yok. TOKİ’nin başlatmış olduğu bu cazip kampanya ile beraber hem kolay taksitlerle ev sahibi olabilecek hem de ödemelerinizi ekonomik açıdan hiç zorlanmadan tamamlayabileceksiniz.Ayrıca Ankara’da 10 bin TL peşinat ve 180 ay vade ile TOKİ’den konut sahibi olabilirsiniz. On binlerce vatandaşımızın yerleşerek yeni ev sahibi olabileceği bu konutların satışları hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. O sebeple siz de bugün hemen ev sahibi olmak için gerekli başvurularınızı yapmanız gerekiyor. TOKİ resmi web sitesinde duyurulan haber de 10 bin TL peşinat ve 180 ay vade ile konut sahibi olabileceğimiz yazıyor. Bu da insanların artık TOKİ’den konut satın alarak kira öder gibi taksit ödemeleri sağlanacak.TOKİ İL İL KONUT FİYATLARI
  • Ankara Mamak Gülseren Mahallesi'nde yer alan 86 konut için başlangıç satış fiyatı 260 bin lira olarak açıklandı. 30 Aralığa kadar başvurunun yapılacağı konutların taksit tutarı ise bin 87 liradan başlıyor.

  • Bingöl Merkez İnönü Mahallesi'nde 1 konutun başlangıç fiyatı 240 bin lira olarak belirlendi. Taksit tutarı ise bin 3 lira.

  • Denizli ve ilçelerinde bulunan 201 konut 120 bin liradan başlayan fiyatlarla kurasız satışa sunuldu. Taksitler ise 420 liradan başlıyor.

  • Karabük Eflani Çelebiler Mahallesi'nde 16 konut 1240 bin lira başlangıç fiyatıyla satışta. Konutların taksitleri 415 liradan başlıyor.

  • Kars Sarıkamış Erenler Tepe Mahallesi'nde 5 konut 185 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Taksitler 825 liradan başlıyor.

  • Mersin Gülnar Akdeniz Mahallesi'nde yer alan 39 konut 419 liradan başlayan taksit tutarı ile 125 bin 760 liradan satışa çıktı.

  • Samsun Vezirköprü Nalbantlı Mahallesi'nde 8 konut 256 bin liradan satışa sunuldu. Başlangıç taksit tutarı bin 280 lira olarak belirlendi.

  • Sivas Merkez Yenimahalle'de 17 konut 146 bin liradan satışta. 30 Eylül'e kadar başvuruların yapılabileceği konutların taksitleri 610 liradan başlıyor.

  • Tokat Merkez Dedeli Mahallesi'nde ise 27 konut 165 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor. 31 Aralığa kadar başvuruların yapılabileceği konutların en düşük taksit tutarı 691 lira.TOKİ KONUT BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?TOKİ konut başvurusunu yapabilmek için öncelikle 3 Eylül ve 30 Eylül tarihleri aralığında en yakın TOKİ merkez binasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. İhtimaller dahilinde ilk gelen alır kampanyasını başlatmış olan TOKİ, vatandaşlarımızın daha kolay ve istedikleri gibi konutlarını seçebilmek adına ilk gelen alır mantığı ile ilk başvuru yapanlara diledikleri konutların satışlarını gerçekleştirecek. TOKİ bu duyuruyu resmi web sitesinden duyurdu. Resmi duyuruya gitmek için: https://toki.gov.tr/haber/tokiden-ankarada-10-bin-lira-pesin-180-ay-vade-ile-konut

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!