5 Dev Banka Açıkladı: Eylül Ayı Sonuna Kadar Ziraat, TEB, ING, Vakıf, PTT Üzerinden 40.000 TL Ödeme Veriliyor

Eylül ayı sonuna kadar 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için nakit ihtiyacı olmaları durumunda 5 dev banka tarafından yapılan kredi kampanyaları ile birlikte başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceği açıklandı. Ziraat Bankası TEB Bankası, İNG Bank, Vakıfbank ve PTT üzerinden yapılan kampanyalarda özellikle bireysel olan müşteriler için hazırlanan bu ihtiyaç kredisi kampanyalarında hızlı bir şekilde işlemler gerçekleştirilecek ve acil ihtiyaç kredisi kullanmalarına olanak sağlanacaktır.

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde işlem yapılabilmesi için öncelikli olarak kimlik numaraları üzerinden kredi notu sorgulaması yapılmaktadır. Kredi notu sorgulaması yapıldıktan sonra başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için bu bankalar üzerinden aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alınabilmesi içinde internet bankacılığı uygulamaları kullanmaları gerekmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

40000 TL kredi onayı almış olmanız durumunda sizlere verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olmak kaydı ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı da açıklandı.

40000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte verilecek olan bu kredilerden şartlara uygun olan kişiler aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin özellikle emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden istedikleri zaman nakit kredi başvurusunda bulunabileceğini de söylemek istiyoruz. 

Ziraat Bankası ve Vakıfbank Üzerinden Başvuru Yapılacak!

Devlet bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için bankalar düşük faiz oranlarıyla birlikte 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu krediler ile birlikte de şartlara uygun olarak aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler yaptırabileceksiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ile birlikte Vakıfbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların düşük faizli kredi kullanabilmeleri ve masrafsız işlem yapmaları için bankaların internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak kredi kullanması gerekmektedir. 

TEB ve ING Bank Üzerinden Hemen Başvurun!

Teb Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar TC kimlik numarasını 44 66 numarasına mesaj olarak göndererek, bankadan SMS Kredi servisinden yararlanıp kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ing Bank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubelerine gitmeden hemen internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sonrasında onay alacak olan vatandaşlarda aynı gün içinde hesaplarına hızlı bir şekilde kredi kullanacaklardır.

PTT Emekliye ve Bireysel Müşteriye Destek Veriyor!

40000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu PTT üzerinden yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak veya size en yakın PTT şubesine giderek işlem yapabilirsiniz. Bireysel müşterileri ile birlikte emekli olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalarda 40000 TL'ye kadar ödeme onayı almanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve aynı gün içinde kredi kullanmanıza da olanak sağlanacaktır.