5 gün içinde banka hesaplarını kontrol eden, Emekli, Çalışan Kişilere 30.000 TL ödeme yapılacak

Emekli maaşı alan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Akbank tarafından duyuru paylaşıldı. 5 gün içerisinde banka hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, sizlere 30000 TL ödeme yapılacağı haberi verildi. 

GELİR BELGESİZ KREDİ

Akbank üzerinden gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi ödemeleri uygun faizlerle verilmektedir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenerek, ihtiyaç kredisi olarak hesaplara yatırırlar. 

SMS KREDİ

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara SMS atarak da bu bankadan kredi onayı alabilmekte. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirilerek sizlere hemen aynı gün içinde işlem yapılır ve kredi hesabınıza yatırılmaktadır. 

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Sms, haricinde kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, Akbank müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler ve kredi kullanabilirler. Akbank, müşterisi olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, Akbank direkt uygulanmasını 7 gün 24 saat kullanılabilmektedir.