Türkiye'nin bu dönemde oldukça ihtiyacı olan indirimler kervanına Metro markette katılmış bulunmaktadır. Bu anlamda Ayçiçek Yağı, kıyma, beyaz peynir, temizlik ürünlerinde dev fiyat indirimleri yapılıyor.

Peş peşe açıklama yapıldı. 5 LT Ayçiçek Yağı 90 lira! Kıyma 60 lira! Türkiye'nin bu dönemde oldukça ihtiyacı olan indirimler kervanına Metro markette katılmış bulunmaktadır. İndirimli mamüllerine her geride bıraktığımız gün bir yenisini daha ekleyen Metro marketleri, ayçiçek yağına yapılan zamlara savaş açmış durumda. Bakıldığı zaman ise özellikle Ayçiçek Yağı fiyatları tabana çekilmiş durumda. Fiyatlar adeta bakalnara hayret ettirmiş vaziyette.  Temel gıda maddelerinin yeni yıldan bu yana süratle artması, vatandaşı yeteri kadar yordu. Bunun sonrasında harekete geride bıraktığımız hükümet, esas gıda maddelerinden devlet tarafından alımı yapılan KDV’den yüzde 7’lik bir iyileştirme yapılmıştı. Yüzde 1 KDV ile satışa devam edilen  ayçiçek yağı fiyatları, bu indirimin sonrasında düşmüş ve kişilerin yüzünü güldürmüştü.

Ancak, bu indirimin üzerinden çok geçmeden herkesin bildiği gibi Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş her şeyi değiştirdi. Ayçiçek yağı fiyatlarının tekrardan zirveye çıkmasına sebep oldu. O zamlara inat harekete geride bıraktığımız Metro marketi ise, ayçiçek yağı fiyatlarında dev bir indirime gitti! Temizlik ürünlerinden kıymaya kadar pek çok üründe indirim yapan Metro marketler fiyatları ile şaşkına çeviriyor. Ama asıl indirim Ayçiçek Yağlarında olmuş durumda. 

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Her hafta değişik indirimler sağlayan Metro Marketler kıyma, temizlik ürünleri, beyaz peynir gibi ürünlerde indirim üstüne indirim yapıyor.  200 gramlık Namet marka kangal sucuğunu 15,50 TL’ye indiren Metro marketleri; 2 kilogramlık kan portakal filesini 7 lira 32 kuruşa; tüm pilici 19 lira 42 kuruşa; bir kilogramlık Vadim marka tost ve kahvaltılık peynirini 44 lira 95 kuruşa; 800 gramlık Cem domates salçasını 6 lira 10 kuruşa; 2 kilogramlık Osmancık pirinci 25 lira 50 kuruşa; 12’li tuvalet kağıdını 55 lira 90 kuruşa indirdi. Asıl indirimi ayçiçek yağında sağlayan Metro marketleri, Salat marka ayçiçek yağının 5 litrelik fiyatın 90 lira 26 kuruş olarak belirledi.