5 Mart Reyting Sonuçları. 5 Mart 2020 Perşembe reyting sonuçları.

5 Mart Reyting Sonuçları. 5 Mart 2020 Perşembe reyting sonuçları. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisine, Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili AŞk dizisi dahil oldu. Peki en çok hangisi izlendi? 5 Mart 2020 Perşembe günü burçlar ne diyor. 5 Mart perşembe burç yorumları.5 Mart Reyting SonuçlarıRTÜK tarafından 5 Mart reyting sonuçları açıklandı. Peki, 5 Mart reyting sonuçlarına göre hangi dizi en yüksek izlenme oranına sahip oldu? Mucize Doktor reytingleri düştü mü? Bir Zamanlar Çukurova reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Kanal D ekranlarında Çarşamba ve cumartesi sonrası perşembe günü şansını deneyen Afili Aşk reytingleri nasıl?5 Mart 2020 Perşembe Reytingleri!

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!


Televizyon izleyicisinin merak ve heyecanla takip ettiği reyting sonuçları dizilerin ve programların kaderini belirlemeye devam ediyor. Özellikle hafta içerisinde yayınlanan diziler arasında kıran kıran reyting savaşı veriliyor. 5 Mart reyting sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı. Perşembe günü en yüksek reyting oranına sahip olan dizi Bir Zamanlar Çukurova oldu. Müjgan'ın Demir'e gönderdiği kaset herkesin hayatını kökünden değiştirecek etkiler bıraktı. Demir, Züleyha ve Yılmaz arasında gizli bir aşk yaşandığının ispatı olarak değerlendirdiği görüntülerin ardından çok sinirlendi. Züleyha'yı öldürmeyi bile düşünen Demir için hiçbir şeyin önemi kalmamıştı. Züleyha'ya duyduğu büyük aşk ağır bir darbe almıştı.Müjgan'da oğlunu alarak evden ayrılmış ve İstanbul'a doğru yola çıkmıştı. Bir Zamanlar Çukurova sosyal medyada da günün konusu haline geldi. ''Züleyha ölecek mi'' ve ''Demir Züleyha'ya ne yapacak'' sorularına yanıt arayan izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova'yı reytinglerde birinci sıraya yükseltti. Ekrana geldiği günden itibaren zirveye yerleşen Mucize Doktor ise haftalar ilerledikçe kan kaybı yaşamaya devam ediyor. Senaryonun tıkanmasından dolayı heyecanın düştüğü Mucize Doktor, kemik izleyici tarafından takip ediliyor. Lakin, hem totalde hem de AB grubundaki share oranlarındaki düşüş dikkat çekiyor. Günün en yüksek reyting alan programlarından biri de FOX ana haber bülteni oldu. Totalde ikinci sıraya yerleşen bülten, Fatih Portakal'ın sunumu ile seyirci karşısındaki yerini alıyor. Kanal D'de yayınlanan Afilli Aşk ise finale doğru ilerliyor. Düşük reyting oranları nedeniyle erken final kararı alınan dizi totalde ilk ona girmeyi başaramadı.Afili Aşk reytingleri nasıl? Perşembe tuttu mu?Ekranların en çok sevilen dizisi Afili Aşk reytingleri merak ediliyor. Güvercin dizisi fanlarının da izleme sözü verdiği Afili Aşk reyting sonuçları bekleneni verdi mi? Bugünde tutmazsa Afili Aşk reyting sonuçları nedeniyle zorunlu final yapacak. Afili Aşk 5 Mart 2020 reytingleri merak ediliyor.