5 Yıldızlı 5000 TL Kredi Kampanyası Başladı, 5 Bankadan Anında Onay 3 Ay Erteleme İmkanı Başladı. Son Dakika haberi yayınlanan ve 5 bankanın aynı anda başlattığı bu kredi kampanyasına rağbet oldukça fazla. 5000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere, 3 ay ertelemeli kredi verilecek. Üstelik kredi kullanmak isteyenler, bankalardan kredi onayı aldıklarında düşük faizli işlem yapabilecekler. 5000 TL'ye kadar gelir belgesiz verileceğini de söyleyen bankalar, bu kredilerde müşterilerine hızlı ve anında hizmet vereceklerini de söylediler. 

Pandemi döneminde de başlayan bu kampanya, o zaman olduğu gibi yine internet üzerinden de verilecek. Bu sefer banka şubelerine de giderek kullanabileceksiniz. Banka 36 ay vadeli bu kredilerde, ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapacak. 5 Yıldızlı bu kredi kampanyası yapan bankalar, Ziraat Bankası, QNB Finansbank, Akbank, TEB ve ING Bank olmaktadır. Bu bankaların içinde şüphesiz ki dikkat çeken, kamu bankası Ziraat Bankası oluyor.

Ziraat Bankası 5.000 TL Kredi Detayları

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ile müşterilerine kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Banka uygun faiz oranları ile birlikte, anında ve hızlı işlem yapıyor. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bankanın müşterisi olan kişiler Ziraat Mobil uygulamasına girerek kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda, sizlere hemen 36 ay vadeli sonuç verilir. Banka kredi sicilinize göre onay alacağınız bu krediler hakkında detaylı bilgi ve başvuru için ziraatbank.com.tr adresine gidebilirsiniz. 

QNB Finansbank ve TEB SMS Kredi Verecek

QNB Finansbank ve TEB üzerinden 5.000 TL kredi alacak kişiler, SMS ile başvuru yapacaklar. QNB Finansbank için TC KİMLİK numarasını 5030'a, TEB için ise TC KİMLİK numaranızı 4466 numarasına mesaj atarak kredi başvurusu yapılacaktır. 5 dakika içinde kredi sonucu gelecek ve bu sonuca göre anında onay verilecektir. Onaylı olan tutardaki kredileri en yakın banka şubelerinden kullanabilirsiniz. Ayrıca bankada hesabı olan kişilerde banka hesaplarını üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte, mobil uygulama kullanarak anında kredi alabileceklerdir. 

kredi-5

Akbank ve ING'den 5.000 TL Kampanya 

Akbank ve ING'de 5 Yıldızlı kampanya yapan bankalardan. Bu iki bankada belirli kredi politikalarına uygun olan kişilere 5000 TL 36 ay vadeli kredi veriyor. Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyenler, SMS atabilir, İnternet sitesine girebilir veya bankanın mobil uygulaması olan Akbank Direkt uygulamasına girerek kredi kullanabilirler. Akbank ve ING Bank bu kredilerde önemli olarak kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayacaklarını da söyledi. ING Bank üzerinden de kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ing.com.tr adresine girerek, buradan başvurunuzu yapabilir, onaylanan kredinizi de başvuru yaptığınız formda yazdığınız banka şubesinden kullanabilirsiniz. ING Bank mobil uygulama üzerinden de kredi başvurusu yapılacaktır.