500 600 700 800 900 kredi puanı olanlara müjde geldi 20.000 TL veriliyor

Bankalardan kredi başvurusu yapan kişilerin kredi notu düşük olması durumunda kredi onayı alamadıklarını söylemek istiyoruz, Bazı bankalar bu tarz müşterilerin

Ekonomi 09.06.2021 - 12:02 09.06.2021 - 12:05 Berkay Keskin

Bankalardan kredi başvurusu yapan kişilerin kredi notu düşük olması durumunda kredi onayı alamadıklarını söylemek istiyoruz, Bazı bankalar bu tarz müşterilerin son zamanlarda yaşamış olduğumuz ekonomik sıkıntılar yüzünden acil nakit ihtiyaçları olduğunu düşünerek, 20000 TL'ye kadar kredi notu düşük olsa bile kredi onayı vermektedir. 500 puan ile 900 puan arasında bir kredi notunuz varsa, bazı bankaların bazı şartlarına uygun olarak ve kendi politikalarına uygun faiz oranları ile 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Düşük kredi notu olan kişilerin gelir durumları önemli olacaktır. Düşük kredi notu olan kişilerin ayrıca bankalardan, icralık ve avukatlık durumları varsa yine onay alamayacaklardır. Bu yapılan kampanyalar sadece puanı düşük olan ve bankalarla sıkıntısı olmayan kişiler içindir. Kullanmakta olduğunuz kredi ve kredi kartı ürünleri varsa bu kredinin kredi kartı, ürünlerin ödemelerinde güncel olarak yaparak başvuru yapmanız gerekiyor. Şimdi sizlere bu kampanya yapan bankalar hakkında bilgiler verelim. 

Devlet Bankası Vakıfbank Kolları Sıvadı

Kredi kampanyası için başvuru yapabileceğiniz ilk bankalardan bir tanesi, Vakıfbank olmaktadır. Vakıfbank, 500 puan ile 900 puan arasında olan emekli kişilere kredi imkanı sağlıyor. 20000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak kimliğinizde birlikte kredi başvurusu yapılıyor. Eğer sigortalı olarak iş yerlerinde çalışan biriyseniz en az 1 yıldır sigortanızın yatıyor olması durumunda, Vakıfbank üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilerim sadece banka şubeleri üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Denizbank'tan Sadece Emeklilere 20 bin TL Verecek

Denizbank üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlere kredi notu düşük olduğu için onay alamayan emeklilere emekli maaşlarını DenizBank şubelerine taşıyarak, 20000 TL'ye kadar kredi onay olabilirler. DenizBank şubelerine giderek kimliğinizle birlikte kredi başvurusu yapabilir. 36 ay vadeli, bu ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Denizbank, kişilerin kredi notuna göre de faiz oranları uygulamaktadır. Denizbank üzerinden sigortalı olarak çalışan kişilerin kredi notu düşük olması durumunda kefil vererek, kredi kullanabileceklerini söyleyebiliriz. 

Aktif Bank, 20000 TL kredi başvurusu

Kredi notu düşük olan kişilerin ilk başvuru yapacakları banka, genellikle Aktif Bank oluyor. Çünkü bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyası, kredi notunu dert etme olarak bilinmektedir. Sizlerde başvuru yaparak, 20000 TL, onay alabilirsiniz. Aktif Bank, dijital banka olarak ne kolay kredi kampanyasını başlatmıştır. Bu yapılan kredi kampanyası ile birlikte, şubelere gitmeden ev  adresinizde veya iş adresinizde kredi kullanabileceksiniz. Başvurular internet üzerinden veya mesaj atarak SMS ile yapılacak. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına bu mesajı gönderin. Kredi sonucu hemen sizlere gelecektir. Aktifbank'ın resmi internet sitesi olan nkolaykredi.com.tr adresinden de kredi başvurusunu yapabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@