Ziraat Bankası’ndan emekliyi sevindirecek bir haber geldi. Anında 750 TL ödemesini koşulsuz şartsız alabilmek için emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşımanız yeterli olacaktır. Maaşını bu bankaya taşıyan emekliler bu promosyon ödemesinden faydalanabilecekler. Her anlamda emekliyi düşünen Ziraat Bankası ayrıca emeklilere kredi imkanı da sunmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar! Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar!

Ziraat Bankası’nın kendi sitesi üzerinden duyurduğu habere göre maaşını bu bankadan alan emekliler promosyon ödemesinden faydalanacak. Maaşını bu bankaya yeni taşıyacak olan emekliler ise 3 yıllık taahhüt imzalayacaklar. 3 yıllık taahhüdü imzalayan emekliler de bu imkandan yararlanabilecekler. Ziraat Bankası promosyon noktasında alternatif seçenekler sunmaktadır. Bu noktada bankanın emeklilere özel promosyon kampanyasını devreye soktuğu da bilinmektedir. Esasında Ziraat Bankası ATV ve şube sayısı konusunda da avantajlı olduğundan emekliler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Ziraat Bankası 750 TL’ye Kadar Promosyon Nasıl Alınır?

Sosyal Güvenlik Kurumu, her banka ile sözleşme düzenlemektedir. Ziraat Bankası da bu bankalardan biridir. Sözleşmeye göre emekli maaşı 1500 TL’ye kadar olan emekliler promosyon olarak 500 TL alacaklardır. 1500 ila 2000 TL arası maaş alanlar 625 TL ve maaşı 2500 TL’den fazla olan emekliler ise 750 TL promosyon alacaklardır.

 Bu promosyondan faydalanmanın tek şartı maaşı Ziraat Bankası’ndan alıyor olmaktır. 500 TL, 625 TL ve 750 TL’lik promosyonlardan her emekli faydalanabilmektedir. Alınacak olan promosyon haricinde emekliye kredi ve kredi kartı konusunda da destek sunulmaktadır.

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Kampanya

Ziraat Bankası, emekli maaşını buradan alan emeklilere promosyon ödemesinden fazlasını da vaat etmektedir. Bu vaatlerden ilki emekliye kredi desteğidir. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler isterlerse 100.000 TL’ye kadar krediyi yine bu bankadan alabilirler. Kredi için Ziraat’a hizmet talebinde bulunmak gereklidir.

Kredi imkanı haricinde emekliye ait ödemeden kredi kartı sahibi olma imkanı da sunulmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapıp kart sahibi olan emeklilere başka ayrıcalıklar da sunuluyor. Bu ayrıcalıklardan biri EFT, havale ve fast gibi işlemlerde kesinti yapılmaması olarak belirlendi. Tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyen emekliler maaşını hemen Ziraat Bankası’na taşımalıdırlar.

Ziraat Bankası’ndan emekliyi sevindirecek bir haber geldi. Anında 750 TL ödemesini koşulsuz koşulsuz almak amacıyla emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşımanız yeterli olacaktır. Maaşını bu bankaya taşıyan emekliler bu promosyon ödemesinden faydalanabilecekler. Her anlamda emekliyi düşünen Ziraat Bankası ilaveten emeklilere kredi olanağı da sunmaktadır.