5000 TL Kimlikle ve Destek Parası Başladı, Son Bir Hafta İçinde Başvuru Gerekiyor, 3 Banka Birleşti

5.000 TL Kredi Nasıl Alınır? 5.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? 5.000 TL kredi için başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda 5.000 TL kredi için başvuru şartlarından bahsedeceğiz...

Ekonomi 14.11.2021 - 09:41 14.11.2021 - 09:43 Vural Pars

Bankalar özellikle düşük limitli kredilerde online olarak müşterilerine kredi imkanları sunmaktadır. Sizlerde eğer bir bankadan kredi onayı alacaksanız, kredi notunuza göre onay alabilir, daha önce bir banka çalışması yaptıysanız da 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde onay alan müşteriler 5.000 TL kredilerde, bazı bankalarda kimlikle gelir belgesiz işlem yapacakları gibi, bazı bankalarda ise sadece online olarak şubesiz olarak kredi kullanabileceklerdir. Onay almak için kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşteriler kredi başvurusu yapabilirler. Şimdi sizlere hangi bankalardan hemen kredi başvurusu yapabilir, onay alabilir ve kredinizi hemen kullanabilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

Enpara.com 5.000 TL Kredi Başvurusu

Enpara.com 5.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, başvuru şartlarına uygun olan kişiler, bu bankadan onay alabilmeleri için bankada hesaplarının olması gerekiyor. Kredi sonucu uygun olan kişiler, başvuru yaptıklarında hemen kredilerini kullanabileceklerdir. Onay alınan krediler enpara hesaplarınıza aktarılır. Bu bankadan onay alıp, kredi kullanmak istiyorsanız, başvuru yaptığınızda bu bankada bir hesabınızın olması gerekli. Başvuru yaptığınızda eğer hesabınız yoksa, önce kredi onayı almalı ve daha sonra adresinize gelecek olan enpara müşteri temsilcisi ile birlikte işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Enpara.com bankası 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vermektedir. 5.000 TL gibi düşük limitli ihtiyaçlarınızda 5 dakika içinde kredi sonucu alabilirsiniz.

5000-tl-kimlikle-ve-destek-parasi-basladi-son-bir-hafta-icinde-basvuru-gerekiyor-3-banka-birlest1

Garanti BBVA 5.000 TL Kredi Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu yaptığınızda, kredi notunuz uygunsa ve kredi için sigorta çalışma süreniz 3 ay ise, banka size onay verecektir. 5.000 TL kredi almak isteyenler, en yakın Garanti BBVA şubesine giderek hemen kimlikle başvurusunu yapabilirler. Banka müşteri temsilcisi sizin kredi girişinizi yaptıktan sonra onay verecek ve hemen kredinizi kullandıracaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka onay verirse, şube müdürünün onayından sonra kredinizi kullanabileceksiniz. Ayrıca bankanın internet sitesine girerek ve banka internet bankacılığını kullanarak da başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi hemen görebilirsiniz.

Halkbank 5.000 TL Kredi Başvurusu

5.000 TL kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin en çok tercih ettikleri bankalardan birisi Halkbank olmuştur. Sizlerde bu bankadan 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank üzerinden hemen kredi kullanmak istiyorsanız, kredi sonucunuzun uygun olması durumunda bankanın istediği sigorta durumunu da uygun olmanız gerekiyor. Bu sebeple banka kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olup, onay alan kişiler, en az 6 aylık sigortası olması durumunda Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacaklardır. Ayrıca emekli olan ve esnaf olan kişilerde acil para ihtiyaçlarında bu bankadan onay alabilmektedirler.

Sizlere yazımızda 5.000 TL kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verdik. Halkbank gibi ayrıca Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilir, 36 ay vadeli uygun faizlerle kredi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@