5.000 TL Kredi Onayı Alamayanlara İş Bankası 10.000 TL Verecek

5.000 TL kredi başvurusu yapan ve onay alamayan kişilerin, banka sıkıntısı yaşadığı şu günlerde İŞ Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı.

Ekonomi 06.06.2021 - 14:34 06.06.2021 - 14:37 Berkay Keskin

5.000 TL kredi başvurusu yapan ve onay alamayan kişilerin, banka sıkıntısı yaşadığı şu günlerde İŞ Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı. Daha önce kredi başvurusu yapan ve kredi notu yüzünden onay alamayanlara hemen anında onay verecek. 10 bin TL'ye kadar kullanılacak olan ihtiyaç kredileri, müşterilere umut olmaya devam edecek. 36 ay vadeli verilen bu kredi ilgili detaylarda belli olmaya başladı...

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 5.000 TL onay alamadıkları kredi başvuruları sonrasında Haziran ayından itibaren 10 bin TL onay alabilecekler. Kredi başvurusu yapmak için İş Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyasına katılarak ihtiyacınız olan krediyi anında alabilecek ve taksitlerini de aylık, iki aylık veya isterseniz de 3 aylık olarak ödeyebileceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler üstelik bu kredileri aldıktan sonra 3 ay sonra ertelemeli kredi kullanarak, ödemelerine 3 ay sonra başlayabileceklerdir. Sizlerde eğer 10 bin TL'ye kadar ihtiyacınız varsa İş Bankası'nın yaptığı bu kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz.

Kredi Başvuruları Başladı

İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kullanmak isteyenler, bu kampanyaya katılabilmesi için bankanın müşterisi olması gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, İş Bankası üzerinden onay almak istiyorsa, kendi hesapları üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alabilirler. İş Bankası üzerinden yapılacak olan başvurularda banka sizlere anında sonuç verecektir. İş Cep uygulamasını bu kredi için kullanacaksınız. Kendi hesabınız üzerinden aldığınız internet şifresi ile birlikte, İş Cep uygulamasına girerek buradan işlemlerinizi yapabileceksiniz.

İş cep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak için, uygulamayı açıktan sonra Krediler menüsüne girerek buradan Hızlı Kredi bölümüne girip 10 bin TL başvuru yapmanız gerekiyor. Banka hızlı bir şekilde kredi değerlendirmesi yapacaktır. Kredi notu yüksek olanlara daha yüksek limitlerde onay verilebilir. İş Bankası kredi onayı almanız durumunda onaylanan tutarı hemen hesabınıza atacaksınız. Bunun için uygulama üzerinde sizlere gösterilen adımları ilerletmeniz gerekmektedir.

Ödemeler Nereye Yapılacak?

Kredi ödemeleri ise banka ATM, şubelerinden ve hesabınızda para olması durumunda yine İŞCEP uygulaması üzerinden yapılacak. Oldukça kolay olan bu kredi başvuru yöntemini kullanarak kişilerin onay aldıklarını söyleyebiliriz. İş Bankası'nın duyurduğu bu kredi kampanyası Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında devam edecektir. Kullandığınız 10 bin TL kredilerde en fazla 36 ay vade ile işlem yapabileceksiniz.

Kimler Onay Alıyor?

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu düşük olması durumunda başvuru yaparak onay alacaklarını söylemiştik. Yalnız kişinin son dönemlerde gecikmeleri varsa ve kredi notu düşük olduğu için değil de icralık ve avukatlık olduğu için başvuru yaparak onay alamıyorsa, banka bu kişilere kredi vermeyecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi ayrıca 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Kredi sonucu sizin kendi kredi puanınıza göre değerlendirileceği için banka icralık ve avukatlık olan kişilere maalesef onay vermeyecektir. İcralık durumunuz varsa, bu borçları kapattıktan sonra İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@