50.000 TL'ye kadar olan tüm banka borçlarınızı kapatın! Bu bankalar kollarını sonuna kadar sıvadı...

Bankalar kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanarak borç kapatma kredisi alabilmektedirler. 50000 TL üzerinden kredi işlemleri yapacak olan kişiler ise 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Bankalar üzerinde ihtiyaç kredisi kredi kartı ve varsa kredili mevduat hesabı, borçları olan kişiler bu borçlarını kapatmak için düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi almak istiyorlarsa, Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan 50000 TL borç kapatma kredisi kampanyasına katılabilir. 

50000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden de işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedirler. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak işlemler gerçekleştirilmektedir. Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından, sizlerde şubelere giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Whatsapp'tan Mesaj Düzenleme Güncellemesi Yolda! Artık Mesajlarınızı Silmeden Değiştirebileceksiniz! Whatsapp'tan Mesaj Düzenleme Güncellemesi Yolda! Artık Mesajlarınızı Silmeden Değiştirebileceksiniz!

BAŞVURU

50000 TL borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından sizler için ödenecek olan bu kredi kampanyalarına hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde sonuçların hemen verebilmektedir. Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırarak da kredi imkanı sağlamaktadır. Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek başvuru yapacak olan kişiler kimlik ve gelir belgesiyle birlikte, şubelere gitmeleri gerekiyor.