Bir Zamanlar Çukurova, Fatmagül’ün Suçu Ne?  Gibi dizilerle tanınan Esra Dermancıoğlu, Instagram’da olay yaratan paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek çırılçıplak yatak pozunu paylaştı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Beren Saat’in başrolünü oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne? Adlı dizide ‘Mukaddes yenge’ karakteriyle hayatlarımız girdi Esra Dermancıoğlu ilk olarak. Her an her şeyi yapabilecek, kaypak yenge karakteriyle ekran başındakilere saç baş yoldurduğu bir dönem var. Ardından pek çok yapımda yer aldı ama hiçbiri Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisindeki kadar ses getirmedi. Uzunca bir süre sessizliğini koruyan Esra Dermancıoğlu bu kez atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde karşımıza çıktı. Buradaki karakterinin de Mukaddes Yenge’den aşağı kalır bir yanı yoktu. Diziye karakterinin uçurumdan intiharıyla veda eden Esra Dermancıoğlu, şu sıralara herhangi bir yapımda rol almasa da Instagram’da yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla magazin gündeminde kendisine sık sık yer bulmayı başarıyor.

Geçtiğimiz aylarda aldatılma itirafıyla olay yaratmıştı Esra Dermancıoğlu. Tek çocuğu Refia’nın babası tarafından da aldatıldığı ama dost kaldığı bilinen Esra Dermancıoğlu yaptığı itirafta aldatılmanın kendisi için sorun olmadığını söyleyerek ufak çaplı bir soğuk duş etkisi yaratmıştı herkeste. O dönemki eşine ‘sen beni aldatıyor musun?’ diye sorduğunu ve ‘evet’ yanıtı aldığını söyleyen Esra Dermancıoğlu ‘bir erkeğin beni aldatması sorun değil bunu adalet sistemi içerisine de koymuyor, bu bir güdü’ diyerek herkesi şaşırtmıştı. Sosyal medyada ilginç sözlerine ve paylaşımlarına hız kesmeden devam eden Esra Dermancıoğlu bu kez hızını alamadı ve yataktan çırılçıplak pozunu paylaştı. Görenlerin ağzı da bir karış açık kaldı.

‘BEN NEDEN YAŞLANMIYOR’

Behice ve Mukaddes Yenge karakterleriyle hafızalara kazınan Esra Dermancıoğlu özellikle ‘doğum günü paylaşımı değildir’ diye belirttiği fotoğraflarda çırılçıplak poz verdi ve kendisi etnik desenli bir örtüyle sansürledi. Yakın arkadaşı Bige Yalın’a poz veren 53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu’nun pozunun altına Çağla Şıkel, Emre Altuğ, Saba Tümer gibi isimler de yorum yapmaktan geri durmadı. Esra Dermancıoğlu ise paylaşımına şu notu düştü ‘özümü kapayıp açana kadar 53 yaşında olmuşum… Çok eski dostum @bigeyalin yeteneklim benim. Ya bir de …. Ben niye yaşlanmıyorum? Doğum günüm diil :)’

İşte Esra Dermancıoğlu’nun magazin gündemine bomba gibi düşen o pozları