Emekli olan kişiler için yeni bir haber var. 250 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen emekliler Burgan bank tarafından yapılan emekli ihtiyaç kredisi sayesinde hem banka borçlarından kurtulacak hem de tüm ihtiyaçları için nakit kredi çekebilecek. Emekli olan kişiler için yapılan Bu kampanyada 250 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler belirtilen şartlara uygun olması ve emekli olması durumunda Burgan bank üzerinden hemen başvuru yaparak nakit kredi kampanyasından faydalanabilecekler. 

Burgan bank kendi Bankası üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında sadece emekli olan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyayı Yarın itibarıyla başlatıyor. Burgan bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan emekliler bu bankadan emekli maaşı alması veya emekli maaşını bankaya taşıması durumunda kendi maaşlarına göre en fazla 250.000 TL olacak şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Burgan bank üzerinden verilen 250.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Bankaya maaş taşıması sonrasında genel müdürlük tarafından onay alacak ve varsa diğer bankadaki tüm borçları kapatılacaktır. Başvurular sadece Burgan bank şubesi üzerinden yapılmaktadır. Burgan bank 250 bin TL'ye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler ev ilk taksit ödemesinde 6 ay erteleme yapıyor. 2021 aralık ayı içerisinde kullanacağınız ihtiyaç kredisini 2022 Haziran ayı itibari ile ödemeye başlayacaksınız.

emekli_1232-7

Emekli olan kişiler en düşük 3000 TL emekli maaşı alıyorsa Burgan bank'ın yapmış olduğu 250 bin TL ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kampanyasına katılabiliyor. Emekli olan kişiler 3000 TL emekli maaşı ile birlikte ayrıca bu bankadan 2.000 TL'ye kadar varan Emekli promosyonu 10.000 TL'ye varan kredi kartı ve 5000 TL'ye varan da artı para imkanından faydalanabilir.

Düşük faiz oranları ile işlem yapacağınız Burgan bank özellikle emekli maaşı alan ve Kredi notu düşük olan kişilere verilen bir kredi kampanyası. Banka üzerinden yapacağınız başvuru sonucunu hemen öğrenebilir 250 bin TL kredi kullandığınızda ise 24 ay vadeli olarak işlem yapabilirsiniz. Daha yüksek limitlerde kredi kullanmak istiyorsanız bankaya ipotek vererek yüksek limitli kredi başvurusunda bulunabilir ve bu şekilde emekli maaşımız ve ipoteğiniz ile birlikte Kredi kullanmış olursunuz.