6 Dev Banka Birleşti ve Kendi Şartlarına Göre 10.000 TL Vereceklerini Duyurdu

Başvuru yapacak olan kişiler için bankalardan son dakika haberi geldi. Kredi kullanacak kişiler 10.000 TL hemen onay alabileceklerdir. 6 banka bu kampanya duyurusunu yaptı.

Ekonomi 08.08.2021 - 17:38 08.08.2021 - 17:42 Berkay Keskin

10.000 TL ihtiyaç kredisi alacaksanız, banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan kişiler, hemen 36 ay vade ile kredi kullanabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuz yüksekse hemen kredi onayı alacaksınız. Sizlere bu yazımızda 6 bankanın yaptığı son dakika kredi kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz. Bayram gelmeden sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapabilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde dilerseniz 3 ay erteleme yaparak bu şekilde rahat ödemelere başlayabilirsiniz.

İş Bankası 10.000 TL Kredi Kampanyası

İŞ Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerinden işlem yapabilirler. Ayrıca banka şartlarına uygun olan ve bu bankada hesabı olan kişiler İş cep uygulamasına girerek de 10.000 TL kredi kullanabilirler. Başvuru yaptığınızda değerlendirme hızlı bir şekilde olur ve anında kredi sonucu size bildirilir. Online olarak kredi kullanırsanız, bankaya gitmeden onaylanan krediyi hesabınıza atabilirsiniz.

QNB Finansbank 10.000 TL Kredi Kampanyası

QNB Finansbank üzerinden banka şubesine gitmeden ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı verilmektedir. Banka kredi başvurusu yapmak isteyenler online olarak kredi alacaklarsa, bu bankadan hesabı olması gerekmektedir. Hesabınıza bağlı şifre ile giriş yaparak bankaya gitmeden 10.000 TL kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Kampanyası

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, hem banka şubesinden hem de internet bankacılığı üzerinden müşterilerine kredi imkanı vermektedir. Sizlerde bu kredileri kullanabilmeniz için 6 aylık sigortalı olmalı veya emekli olmanız gerekmektedir. En yakın banka şubesinden daha uygun faizlerle 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank 10.000 TL Kredi Kampanyası

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler SMS ile ne kadar kredi alacaklarını öğrenebilirler. Kredim TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e bu şekilde mesaj atarsanız 5 dakika içinde kredi sonucu size gelecek ve anında krediniz kullandırılacaktır.

Garanti BBVA 10.000 TL Kredi Kampanyası

Garanti BBVA şubelerine kimliğinizle giderseniz banka hemen size 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullandıracaktır. Banka kredi skoru 1100 ve üzerinde olan ve sigortalı olarak çalışan kişilere bu kredi imkanını sadece kimlikleriyle vermektedir. Ayrıca bankanın internet sitesine girerek de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB 10.000 TL Kredi Kampanyası

TEB bankası şubelerinden veya bankanın internet sitesi üzerinden 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi sicili uygun olan müşterilere anında onay verecek ve aynı gün içinde kredinizi kullandıracaktır. TEB bankası üzerinden 10.000 TL kredi kullanmak için 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@