6 Dev Bankadan 50.000 TL kredi kampanyası başladı, Bankalar Sıraya Girdi, Müşteri Bekliyor

6 Dev Bankadan 50.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizde bu bankalardan hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 50.000 TL kredi nasıl alınır? 50.000 TL kredi başvuru şartları nelerdir, sizlere

Ekonomi 14.11.2021 - 21:49 14.11.2021 - 21:50 Vural Pars

6 Dev Bankadan 50.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizde bu bankalardan hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 50.000 TL kredi nasıl alınır? 50.000 TL kredi başvuru şartları nelerdir, sizlere yazımızda bahsedeceğiz.

Bankaların kredi kampanyalarından birisi ihtiyaç kredileridir. Kişilerin ihtiyaçlarına göre, bankalar hızlı ve anında onay alabilecekleri kredileri alabilirler. 50.000 TL’ye kadar alacağınız kredilerde de aynı gün onay alabilir, aynı gün onay alırken kredinizi de kullanabilirsiniz. Bu krediler 36 ay vadeye kadar vade imkanı ile sizlere verilecektir.

Eğer kredi kullanacaksanız, geri ödemesini 36 ay vadeye kadar yapabilirsiniz. Bu şekilde başvuru yapacak olan kişilerin kredi notu yüksek olması durumunda bankadan kredi onayı alabileceklerini de söylemek istiyoruz. Şimdi sizlere, anında kredi alacağınız bankalar ve bu bankaların kredi başvuru şartları hakkında bilgiler verelim.

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank üzerinden 50.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, online olarak kredi kullanmanız mümkündür. Banka Akbank Direkt uygulaması üzerinden sizlere 36 ay vadeye kadar kredi vermektedir. Akbank internet bankacılığı kullanmanız durumunda bu krediyi alabilirsiniz. Başvuru onaylandıktan sonra, kredinizi Akbank hesabınıza atacaklardır. 50.000 TL kredi için ayrıca size en yakın Akbank şubesine giderek, kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz.

6-dev-bankadan-50000-tl-kredi-kampanyasi-basladi-bankalar-siraya-girdi-musteri-bekliyor1

ING Kredi Başvurusu

ING üzerinden de 50.000 TL’ye kadar aynı gün içinde kredi kullanabilirsiniz. ING Bank üzerinden 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde, banka şartlarına uygun olan kişiler hızlı ve anında işlem yapabileceklerdir. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizin kredi notunuza göre faiz oranı uygular. Kredi başvurusu için internet sitesine girerek başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Finansbank Kredi Başvurusu

SMS ile kredi başvurusu yapacaksanız, QNB Finansbank üzerinden bu kredi için destek alabilirsiniz. Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030’a mesaj atarsanız,5 dakika içinde size kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu olumlu olan kişiler, kredilerini banka şubelerinden kimlikle veya internet bankacılığı üzerinden online alabileceklerdir.

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Banka şartlarına uygun olan kişiler 36 ay vadeye kadar, şubelerden evrakları ile 50.000 TL kredi kullanabilirler. Bankanın müşterisi olan kişilerde internet bankacılığını kullanıp, ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olan müşterilerin anında kredi kullanacaklarını söylemek istiyoruz.

TEB Kredi Başvurusu

TEB Bankası üzerinden hem banka şubesi hem de internet bankacılığı üzerinden 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilerin başvuru yapacaklarını söylemek istiyoruz. Onay aldığınızda 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu

50.000 TL kredi kampanyası yapan bir diğer banka ise Odeabank’tır. Sizde bu bankadan online veya banka şubelerine giderek, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Daha önce bu bankadan kart veya kredi kullandıysanız, kredi başvurusu yaptığınızda sizlere uygun olarak internet bankacılığını kullanıp online kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar alacağınız bu kredilerde 3 ay erteleme imkanı da bulunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@