Emekliler, maaşlarını aldıkları bankadan 60 bin TL krediyi kolayca çekebiliyor. Üstelik banka müşterisine özel faizleri de düşürüyor. SGK emeklisi en kolay nasıl kredi çekebilir?

Kredi çekme konusunda emekliler hiçbir sorun yaşamıyor. Bu nedenle eğer ihtiyaç kredisi arıyorsanız bazı bankalar size avantajlı teklifler sunabilir. 

Denizbank, emeklilere yönelik özel bir kredi kampanyası sunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerin, öncelikle maaşlarını Denizbank'a taşımaları gerekiyor. Maaşınızı bankaya taşıdıktan sonra, internet bankacılığı veya SMS yoluyla kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Denizbank 60 Bin TL Kredi Başvurusu (SMS)

SMS yoluyla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Cep telefonunuzdan "Kredim TC KİMLİK" yazıp, bu mesajı 3280 numarasına gönderin.
  • Gönderdiğiniz mesaja gelen yanıtta yer alan bağlantıya tıklayın.
  • Açılan web sayfasında istenen bilgileri doldurup başvurunuzu tamamlayın.

sms-atarak-acil-nakit-ihtiyaci-karsilaniyor-en-az-5000-tl-hesaba-yatiyor

İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler ise şu adımları izleyebilir:

  • Denizbank internet bankacılığına giriş yapın.
  • "Kredi ve Kartlar" bölümünden "Kredi Başvurusu" seçeneğine tıklayın.
  • "Emekli Kredisi" seçeneğini seçip, gerekli bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayın.

Denizbank'ın bu kredi kampanyası, 24 ay vade seçeneğiyle sunulmakta ve faiz oranları, kredi notunuza göre belirlenmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için 18 yaşından büyük olmanız, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve emekli olmanız gerekiyor. Ayrıca, son altı ay içerisinde herhangi bir bankadan kredi kullanmamış olmanız da şartlar arasında yer alıyor.