6.000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler için bu hafta son olmak şartıyla tekrardan kredi başvuru ekranı açıldı. Acil paraya ihtiyacı olan 16 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler bankalardan kredi başvurusu yaparak 36 ay vadeye kadar uzun vadeli Kredi kullanabilecek. Daha önce 5000 TL'ye kadar verilen bu Kredi limitleri şimdilerde 6000 TL olarak ödenecek. Bankalar üzerinden kredi başvurusu yapacağınız için kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşteriler bu kredileri kullanabilecek. 

Akbank 6000 TL kredi ödemesi

Akbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında 6.000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapacağını duyurdu. Akbank üzerinden başlatılan Bu kampanyada 6000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi olacak olan kişiler 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli kredi kullanmaları için bankaya başvuru yapması gerekiyor. Banka hesabınız varsa hemen banka hesabınız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alabilir ve Akbank direkt uygulamasına girerek buradan internet bankacılığı şifreniz ile kredi kullanabilirsiniz. Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak Kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler düşük faizli ve masrafsız Kredi alabilecek.

TEB bankası 6 bin TL'ye kadar kredi ödemesi

TEB Bankası üzerinden de 6 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir onaylanan kredi'nin de aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Teb Bankası şubelerinden teb Bankası müşteri hizmetleri numarasından ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden istediğiniz zaman kredi başvuru formunu doldurarak 6000 TL destek kredisi için başvuruda bulunabiliyor sunuz. Başvuruda bulunan kişiler 6.000 TL'ye kadar ödeme aldıklarında İhtiyaç Kredisi olarak 36 ay vadeye kadar hemen işlem yapacak ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli Kredi kullanabilecek. TEB Bankası üzerinden ayrıca Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 44 66 numarasına gönderin. 

kredi-haberlerim-213132-1

Ziraat Bankası 6000 TL ödeme

Ziraat Bankası üzerinden de 6 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabilir ödemenize hemen alabilirsiniz. Ziraat Bankası hesabı olan müşteriler Ziraat Bankası şubelerine giderek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir veya banka müşterisi olan kişiler mobil uygulamayı kullanarak bankadan online ihtiyaç kredisi alabilir. Bu şekilde kredi başvurusu yaptığınız zaman onay olursanız mobil uygulama üzerinden kullanılacak olan kredi için banka şubesine gitmenize gerek kalmayacaktır.