Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, yaklaşık dört yıllık birlikteliği sonrası ani bir karar ile 28 yaşındaki sevgilisi Ahlamalik Williams'tan ayrıldı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, yaklaşık dört yıllık birlikteliği sonrası ani bir karar ile  28 yaşındaki sevgilisi Ahlamalik Williams'tan ayrıldı.

63 yaşındaki Madonna, 2015’te gerçekleştirdiği Rebel Heart turnesinde  tanıştığı, kendisinden 35 yaş küçük sevgilisi ve dansçısı Ahlamalik Williams'dan sessiz sedasız ayrıldı ancak açıklama ise sonra geldi.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

4 senenin ardından beklenmedik  ayrılık sonrası konuşan Madonna “Hayatınızdaki biri sizin için doğru olmadığında Tanrı, siz güçlenene kadar onları sürekli olarak sizi incitmek için kullanır, ta ki siz onları bırakacak kadar güçlü olana dek” sözleri ile dikkat çekti.

35 yaş küçük sevgilisinden ayrıldı

The Sun’da yer alan ve bir yakından aktarılan “Madonna ayrılığın ardından kendini yoğun bir sosyal hayata attı, arkadaşları ve ailesiyle görüşüyor. Yaklaşan biyografisi, müziği ve ailesiyle ilgilenmek için dolu bir programı var” cümleler ise şu dikkat çeken anlatım ile son buldu;

“Ahlamalik ile bir süredir işler ters gidiyordu. Aralarında aşk var ama şimdilik ayrılmaya karar verdiler”

Aynı zamanda birçok kanalda ise, Madonna'nın ihanete uğradığı konuşulmaya ve anlatılmaya başlandı.

Ahlamalik Williams Kimdir? Hakkında Bilinmeyenler Neler?

Madonna breaks silence with telling message after 'split' from boyfriend Ahlamalik Williams | HELLO!

Ahlamalik, emekli bir ABD Donanması gazisi olan Drue Williams ve Laurie Williams’ın çocuğu olarak ve iki kardeşiyle birlikte California’da büyüyen bir dansçı.

Sokak dansçısı olarak performans sergilemek için Las Vegas’a taşınarak sanat hayatına başlayan isim, Şanghay, Londra, Paris, Taipei ve küresel olarak diğer önemli yerler dahil olmak üzere dünyanın çeşitli şehirlerinde birçok ödül kazandı.

Profesyonel dansçı, 2015’te Madonna’nın Rebel Heart turu için seçmelere katıldı ve başarılı bir şekilde Madonna’nın yedek dans ekibine katıldı.

Oğullarını yaşının iki katından daha büyük bir kadınla görmeyi, hem annesini hem de babası olumlu karşılıyorç

Williams işinde inkar edilemez derecede iyi ve “Queen of Pop’s” tur web sitesinde hem dansçı hem de koreograf olarak görülüyor ve dans rutinlerinin videolarını Instagram hesabına yükleyerek takipçilerine bazı dans teknikleri sunmasıyla ünlü.