67000 TL Kredi Başladı, 4 Banka Yeni Kampanyasını Duyurdu, Gelir Belgesiz Kimliksiz Onay Olay Oldu

67000 TL Kredi Başladı, 4 Banka Yeni Kampanyasını Duyurdu, Gelir Belgesiz Kimliksiz Onay Olay Oldu. 67.000 TL'ye kadar kredi almak isteyenlere son dakika haberi geldi. 4 banka duyurdu. İŞte detaylar..

Ekonomi 16.09.2021 - 16:25 16.09.2021 - 16:27 Vural Pars

Bankalardan 50 bin TL üzerinde kredi almak isteyenler, bazı bankalardan hızlı işlem yapabileceklerdir. Her banka bu limit üzerinde kredileri kendi banka şube onayında vermezler. Sizler için yaptığımız bu araştırma sonucunda 67.000 TL’ye kadar kredi nasıl alınacak sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Bu kredileri alabilmeniz için banka kredi notunuzun uygun olması ve kredi sicilinizde sıkıntı olmaması gerekiyor. Banka kredi notu düşük olan kişiler, kefille veya ipotek vererek kredi kullanabileceklerdir. Aldığınız 67.000 TL kredilerde 3 ay erteleme imkanı sunulacak ve kredi için başvuru yaptığınızda banka sizlere bu kredileri 36 ay vadeye kadar verecektir. Şimdi hangi bankalardan hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz, bunun bilgilerini verelim. İşte detaylar…

Ziraat Bankası 67.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden 67.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredinizi şubelerden kullanabileceksiniz.

Banka sizlere 36 ay vadeye kadar bu kredileri verecektir. Bu bankadan onay almak istiyorsanız, bankadan emekli maaşı almanız veya çalışma maaşı almanız gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 67.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizlere hemen kredi hakkında bilgiler verecektir. Başvuru yapan kişiler, uygun faiz oranları yanı sıra ayrıca bankanın uyguladığı diğer kredi kampanyalarına katılarak, borç kapatma olarak da bu krediyi kullanacaklardır. Başvuru en yakın Ziraat Bankası şubesinden yapılmaktadır. Başvuru yaptıktan hemen sonra ne kadar onay alacağınızı göreceksiniz.

67000-tl-kredi-basladi-4-banka-yeni-kampanyasini-duyurdu-gelir-belgesiz-kimliksiz-onay-olay-oldu1

İŞ Bankası 67.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren İş Bankası, ihtiyaç kredilerinde uygun faizlerle müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faizlerle kredilerini hemen kullanabileceklerdir. Kredi kullanacak olan kişiler, en yakın banka şubesinden bu işlemi yapabilirler. Bankanın online olarak kredi vermesi de bilinmektedir. Yalnız bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi alacaksanız, 50.000 TL limit ile kredi verilmektedir. İhtiyacınız bu kadar ise, bankada hesabınız varsa, iş cep uygulamasına girerek bu kredi için başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi hemen hesabınıza atabilirsiniz. İş Bankası üzerinden alacağınız tüm ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeye kadar ve 3 ay erteleme imkanı ile işlem yapacaktır.

Yapı Kredi Bankası 67.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden de 67.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvuru yaptığınızda kredileri hemen hesabınıza atabilirsiniz. Banka sizlere 67.000 TL kredi verdiğinde şubelerden yaptığınız kredi başvurusu gibi ayrıca uygun faizli olarak internet bankacılığı üzerinden de kredi verecektir. Bu kredi limiti yüksek olduğu için 67.000 TL’yi şubelere gitmeden bu bankadan kullanabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası, başvuru yapan müşterilerine bankanın kredi kartı olan World kredi kartını da verecektir. Kredi başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için Bireysel TC KİMLİK aylık gelir yazdığınızda 4411’e gönderirseniz hemen kredi sonucu size gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişilere hemen mesaj gönderilir ve kredi hakkında bilgiler verilir.

Akbank 67.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank üzerinden de 67.000 TL kredi başvurusu yapılabilmektedir. Size en yakın banka şubesine giderek bu kredi için başvurunuzu bırakabilirsiniz. Bankaya giderken kimlik ve gelir belgesini götürmeniz yeterlidir. Bu bankada müşterisi olan kişilere online olarak 50.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Eğer limitiniz bu civardaysa, Akbank direkt uygulamasını kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@