7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı saat kaçta hangi kanalda? 7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı biletleri ne kadar?

7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı için araştırmalar başladığı. 7 Aralık Salı günü Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımları farkındalık maçına çıkacak. Kadın Sporcular sahaya her türlü şiddeti, cinsiyetçi yaklaşım ve söylemleri, eşitsizlik ve adaletsizliği protesto etmek üzere çıkıyor. Galatasaray Fenerbahçe kadın futbol takımları tarihinde ilk kez karşı karşıya geliyor. Karşılaşma Galatasaray NEF stadyumunda oynanacak. Peki 7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı saat kaçta başlayacak? 7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı biletleri ne kadar?

7 Aralık 2021 Salı geliyor Türkiye'de futbol tarihinde bir ilk yaşanacak. Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımları tarihinde ilk kez farkındalık maçı için karşı karşıya gelecek. Kral futbol takımlarının amacı kadına yönelik şiddete, cinsiyetçi yaklaşım ve söylemlere, eşitsizlik ve adaletsizliğe protestoda bulunmak. Taraftarlar de bu önemli maç için oldukça heyecanlı. Peki 7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı saat kaçta başlıyor? 7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı hangi kanalda yayınlanacak?

7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı saat kaçta başlıyor?

Chelsea'de Yaşanan Taciz Skandalının Detayları Ortaya Çıktı! Müstehcen Videolar İle Gündem Olan Damian Willoughby Kimdir Chelsea'de Yaşanan Taciz Skandalının Detayları Ortaya Çıktı! Müstehcen Videolar İle Gündem Olan Damian Willoughby Kimdir

7 Aralık 2021 Galatasaray Fenerbahçe maçı saat 19.00'da başlayacak. Karşılaşma Galatasaray Nef stadyumunda oynanacak. Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımlarının tarihinde ilk kez karşı karşıya geleceği bu maç beın Sports ekranlarından yayınlanacak.

7-aralik-galatasaray-fenerbahce-maci-saat-kacta-baslayacak-biletler-kac-tl-oldu-1

7 Aralık Galatasaray Fenerbahçe maçı biletleri ne kadar?

Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımları arasında 7 Aralık Salı günü saat 19.00’da oynanacak olan karşılaşmanın biletleri satışa çıktı. 5 Aralık Pazar günü itibariyle bilet satışları başlarken Bütün takım logolu Passolig kartları için satışlar başladı. Ancak Fenerbahçe logolu Passolig kartlarına satış yapılmıyor.