7. Koğuştaki Mucize TV'de ne zaman yayınlanacak.

7. Koğuştaki Mucize TV'de ne zaman yayınlanacak. Yedinci Koğuştaki Mucize ne zaman televizyonda yayınlanacak. Sinema da rekorlar kıran 7. Koğuştaki Mucize filmi hangi kanalda yayınlanacak sorusu merak ediliyor. 7. Koğuştaki Mucize kanalı merak ediliyor. 7. Koğuştaki Mucize ne zaman yayına girecek.7. Koğuştaki mucize hangi televizyonda ne zaman yayınlanacak2019’un en çok izlenen filmi 7. Koğuştaki Mucize rekor kırmaya devam ediyor. 7. Koğuştaki Mucize filminin ne zaman televizyonda yayınlanacağı belli oldu. 7. Koğuştaki Mucize hangi kanalda yayınlanacak? 7. Koğuştaki Mucize filminin konusu nedir? İşte detaylar…Türk sinemasının son zamanlardaki en dikkat çeken filmi 7. Koğuştaki Mucize seyirciden muhteşem geri dönüşler almaya devam ediyor. Mehmet Adan Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Aras Bulut İynemli, Nisa Sofia Aksongur ve Deniz Baysal başrolleri paylaşıyor. 1983 yılında geçen filmde Memo ve kızının hayat mücadelesine tanıklık ediyoruz. Memo, 7 kişindeki kızı ile aynı zeka seviyesine sahiptir. Fakat, iyilik ve umutla dolu olan kalbi sayesinde çevresinde çok sevilen bir insandır. Sıkı yönetim komutanının kızının ölümünden sorumlu tutulur. Bu nedenle hapse gönderilen Memo, zor şartlar altında bile umudunu kaybetmez. Memo, hapishanedeki arkadaşlarına da umut aşılar. Memo ve kızı Ova’nın yürek dağlayan hikayesinin anlatıldı 7. Koğuştaki Mucize filmi 2019’a damga vurmayı başardı.2019’un en çok izlenen filmi oldu. 5 milyon 144 bin 563 seyirci tarafından sinemada izlenen film, aynı zamanda ‘’Tüm Zamanların En Çok İzlenen Filmi’’ kategorisinde de 9’uncu sıraya yerleşti. 87 milyon 440 bin 351 hasılat elde eden film tüm zamanların hasılat rekorunun da sahibi oldu. Recep İvedik’i bile geride bırakmayı başaran 7. Koğuştaki Mucize filminin televizyon ekranında yayınlanmasına karar verildi. Kanal D, Show TV ve FOX TV tarafından teklif götürüldüğü açıklandı. Ayrıca, Netflix’in de yayın haklarını satın almak için devreye girdiği iddiaları gündeme düştü. 7. Koğuştaki Mucize filmini ilk kez televizyonda yayınlanacağı kanal henüz netlik kazanmadı. Lakin, filmin 2020 Şubat ayı içerisinde ekrana gelmesi bekleniyor.6 Ay yayınlanamaz!

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti


7. Koğuştaki Mucize filmi yeni sinema yasası gereği 6 ay yayınlanamaz kuralı var. İlk 6. ayında Netflix'te yayınlanması beklenen film, daha sonra Show TV ekranlarında yayınlanacak.