7 Mayıs Burç Yorumları - 7 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç ve astroloji yorumu

7 Mayıs burç yorumları! 7 Mayıs 2021 cuma günlük burç ve astroloji yorumu! sizler için 7 Mayıs burç yorumlarını derledik! Peki 7 Mayıs burç yorumları ne diyor? 7 Mayıs cuma burç ve astroloji yorumu.

Gündem 06.05.2021 - 21:44 06.05.2021 - 21:44 Berkay Keskin

Astroloji uzmanları tarafından 7 Mayıs burç yorumları açıklandı. Peki, 7 Mayıs burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Ay’ın Balık burcunda olması kariyer ve iş alanını nasıl etkileyecek? Venüs hangi burçları destekleyecek? Merkür hangi burca geçiş yapacak? İşte detaylar…

7 Mayıs burç yorumları

Mayıs ayı gezegen hareketleri hızlı ve güçlü etkileriyle hayatımızı etkilemeye devam ediyor. Merkür, Nisan ayı boyunca Boğa burcunda ilerlemişti. Lakin, 4 Mayıs’tan itibaren İkizler burcuna doğru geçiş yaptı. Aynı durumu aşkın gezegeni Venüs içinde geçerli oldu. Venüs ve Merkür arasındaki kontak hareketi ay boyunca sürecek. Öte yandan Merkür’ün retro hareketinin de etkileri olacaktır. Ay’ın Balık burcuna geçişi ile birlikte duygusal açıdan önemli bir döneme giriş yapıldı. Kafa karışıklıklarının yaşanabileceği bu süreçte dalgınlık ve dikkat eksikliği problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Öte yandan duygusal açıdan yalnız ve kırılgan bir yapıda olabileceğiniz için aldanmaya açık olabilirsiniz. Kandırılma riskine karşı dikkatli adımlar atmalı, anlık gelişmelere göre hareket etmemeye dikkat etmelisiniz. Romantizmin yükselişe geçeceği bu süreçte birlikte olduğunuz insana sürprizler hazırlamak isteyebilirsiniz. Romantik duygularınızı yansıtacak ortamlar oluşturmayı düşünebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyi şımartmak ve mutlu etmek istediğiniz baskın bir hal alacaktır. Hayal gücünüzün kanatlandığını hissedebilirsiniz. Zaman zaman gerçeklikten kopmanıza neden olabilecek kadar hayal dünyanızda yaşamaya başlayabilirsiniz. İyi niyetli ve sevecen yanınızın güçlenmeye başlaması ile ilişkilerinizde de yeni bir dönemin kapıları aralanacaktır. Özellikle birlikte olduğunuz kişiye karşı desteğiniz ve güveniniz artacaktır. Lakin, gerektiğinden fazla fedakarlık ve özveride bulunma riskini göze alabilirsiniz. Partnerinizle finansal konular üzerinden paylaşımda bulunmamaya dikkat etmeniz gerekebilir. 7. derece Akrep burcunda gerçekleşen Uranüsyen destekli Dolunay’ın etkileri azalmaya başlıyor. 11 Mayıs’tan itibaren Yeni Ay’ın etki alanına giriş yapacağız. Bu süreçte insan ilişkilerinde derin çatlaklar meydana gelebilir. Kırılma anları ile kaçınılmaz bir şekilde yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Zira, her şeyden bir anlam çıkarmaya başlayacağımız bir süreç olacaktır. Alınganlıklar ve kırgınlıklar artacaktır. Güven duygusu zedelendiği için herkese karşı şüpheyle yaklaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Ay’ın Balık burcunda olmasının etkisiyle duyguların sesi daha fazla duyulmaya başlanacaktır. Mantığın sesini duymakta zorluk yaşayabileceğiniz bu süreçte hata üstüne hata yapabilirsiniz. Geçmişten gelen travmalar gün ışığına çıkabilir. Yalnız kalmak ve kabuğunuza çekilmek en önemli ihtiyaç haline dönüşebilir. Merakla takip edilen 7 Mayıs burç yorumlarını sizler için hazırladık.

7 Mayıs 2021 Cuma Burç Yorumları!

Toprak grubu burçları Başak, Boğa ve Oğlak açısından iş alanındaki gelişmeler hız kazanmaya devam ediyor. Enerjinizin yükselişe geçmesi çalışma temponuzun artmasına olanak tanıyacaktır. Boğa burçları için hem sosyal hayatlarında hem de iş alanındaki gelişmeler yeni kapıların aralanmasını sağlayabilir. İş arkadaşlarınızla kuracağınız özel ilişkiler sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Aşktan yana kararsız ve endişeli bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Başak ve Oğlak burçları ise parasal konularda yeni yatırım planlamaları içerisinde olabilir. Gelirlerini yükseltme isteklerinin artmaya başlayacağı bu süreçte sürpriz ortaklıklar kurulabilir. Aile içerisindeki lider pozisyonuna yükselme isteğiniz artacaktır. Alışveriş yapmaya, fiziksel görüntünüzü değiştirmeye yönelebilirsiniz. Su grubu burçları Akrep ve Yengeç açısından ise hayal dünyalarına çekildikleri bir süreç olacaktır. Bu dönemde hem özel hem de iş hayatınızla ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmanız gerekebilir. Mantıklıklı düşünmekten uzak kalabilirsiniz. Anlık duygu durumuna bağlı olarak kararlar alabilirsiniz. Enerjiniz düşük olacağı için işlerinizde aksaklıklar meydana gelebilir. Kafanızı dinlemek ve ertelediğiniz planlarını hayata geçirmek için güzel bir süreç olabilir.Gelecek dönemle ilgili seyahat planlamaları yapılabilir. Arkadaşlarınızla daha sık iletişim kurmak isteyebilirsiniz.

7 Mayıs 2021 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Bugün, yeniden durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Maddesel sıkıntılarınızı hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyeliniz de yansıtabileceksiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, duygusal konuşmalar yapabilirsiniz. Amaçlarınızda yoğunlaşacaksınız.

7 Mayıs 2021 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal ve alıngan olmasından kaynaklanan sorunlar gündeme gelecektir. Disiplinli yönlerinizi karşınızdaki insanlara da yansıtabiliyorsunuz. Bugün yeni başlangıçlar için, gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. İçsel anlamda denetleyici ve sorgulayıcı davranarak, bazı engelleri aşabilirsiniz.

7 Mayıs 2021 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Sizin tutkularınızda geçici olmasından dolayı odaklaşma problemi yaşayabilirsiniz. Bugün, duygularınızda yenilenme söz konusu olacak. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle farklı bir organizasyon çalışmalarına gireceksiniz. Fikirlerinizi çok güzel sunmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Sözlerin etkili olacaktır.

7 Mayıs 2021 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi korkusuzca ortaya atmaktan korkmadığınız için çoğu kez tepki almaya adaysınız. Fakat savunduğunuz konularda taviz vermek gibi bir tavrınız yok. Bugün gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz konular ayağınıza gelecektir. İkna kabiliyetinizi istediğiniz gibi kullanarak, karşınızdaki kişiye isteklerinizi yaptıracaksınız.

7 Mayıs 2021 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Olayların farklı boyut kazanmasından memnun olmalısınız. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle birtakım yeni olaylarda beraberinde gelecektir. Aktif yönlerinizi saklayarak, çabalarınızın sonucunu beklemenizde fayda var. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz. Bugün, duygularınızı pasife edin.

7 Mayıs 2021 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

İş potansiyeliniz mükemmel ilerliyor. Üstlerinizin size vereceği destekleri kullanma konusunda mantıklı hareket etmeyi yeğleyeceğiniz bir gün. Güneş ve Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için, iş ile ilgili seyahatler söz konusu olacak.İsteklerinizden ödün vermeden fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

7 Mayıs 2021 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Somut düşüncelerin sizi kazandıracağı alternatiflerden, nasibinizi olumlu bir şekilde alıyorsunuz. Sizinle iş birliği içinde olan kişiler adaletli tavırlarınızdan etkilenerek,size daha fazla sorumluluk yükleyebilirler. Fakat bugün ailenizin sizden birtakım beklentileri olabilir. Özel zevklerinizi bir kenara bırakarak zamanınızı onlarla paylaşabilirsiniz.

7 Mayıs 2021 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Aşk yaşantınızla ilgili atağa kalkabilirsiniz. Partnerinizin sizden beklediği aksiyonu ona verebilirsiniz. Bugün kişisel zevklerinizin ön plana çıkmasıyla, onunla birlikte ortak enerjilerinizi birleştirebilirsiniz. Yapacağınız atılımların ikinizi de mutlu etmesinden dolayı aranızdaki duygularınızın daha da pekişmesini sağlayacaksınız.

7 Mayıs 2021 Cuma YAY Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü yönlerinden büyük zevk alıyorsunuz. Sistemlerin dışında yaşadığınız halde sizin adınıza yaratılan koşullardan da hoşnut kalıyorsunuz. Düşündüğünüz konularda takıntılı olduğunuz bir gün. Olayları fazla abartmadan yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bugün göz yaşlarınızı seviyorsunuz. 

7 Mayıs 2021 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Çevrenizdeki olaylardan duygusal etkilendiğiniz bir gün. İnatçı tavırlarınız ve gelişmeye açık fikirlerinizde çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Dostlarınız, sizin desteğine ihtiyaç duyabilirler.Onları yalnız bırakmak istemediğiniz için bazı önemli ilerinizi erteleme gereği duyacaksınız. Fikirleriniz olumlu karşılanacak.

7 Mayıs 2021 Cuma KOVA Burç Yorumu:

İnatçı ve istekli bir şekilde ele aldığınız konularda kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Bugün maddesel güvene ihtiyacınız var ve bir takım harcamalarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Zevkleriniz söz konusu olduğu zaman, aşırıya kaçabiliyorsunuz. Sorumluluğunuzun bilincinde olduğunuz bir gün.

7 Mayıs 2021 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bugün kesin tavırlarınız yüzünden fırsat kaçırmanız mümkün. Ailenizin tavırlarıyla ters düşebilecek kararlar alabilirsiniz. Onlar sizin için olumlu fakat somut şeyler düşünürken, sizin yanlış bir karar almanızdan çekiniyorlar. Onları ikna etmenin yollarını bulmalısınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@