Astroloji uzmanları tarafından 7 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 7 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Ay’ın Kova burcuna geçişinin etkileri neler olacaktır? Aşk, sağlık ve para alanlarında hangi burçlar şanslı olacaklar? Ven

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!
Astroloji uzmanları tarafından 7 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 7 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Ay’ın Kova burcuna geçişinin etkileri neler olacaktır? Aşk, sağlık ve para alanlarında hangi burçlar şanslı olacaklar? Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ne zaman gerçekleşecek? İşte detaylar…

7 Nisan burç yorumları

Nisan ayının ilk haftası geride kalırken gökyüzündeki gezegen hareketleri hızlanmaya başladı. Venüs ve Mars arasındaki dik açıya paralel olarak Merkür’de Koç burcuna geçiş yaptı. Ay’ın Yay burcundaki seyahati sona erdi. Ay, hafta boyunca Kova burcunda ilerlemeye başlayacak. Aynı zamanda Satürn’de iki buçuk yıl boyunca Kova burcunda yer alacak. Kova çağının başlamasını sağlayan bu gelişme Jüpiter tarafından desteklenmişti. Şansın ve bereketin gezegeni Jüpiter’in etkilerini hissetmeye devam eden Kova burçları için verimli bir dönem yaşanıyor. 12 Nisan’da ise Yeni Ay meydana gelecek. Merkür’ün devreye girmesi Koç temasının hakimiyetini güçlendirmeye başladı. Liderlik özelliğinin öne çıkması kadar bencillik ve kıskançlık da hissedebilirsiniz. Ayrıca, olayların kontrolünüz dışında ilerlemesini engellemek adına yoğun bir çaba sarf etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Aşk ve ilişkiler alanında ise Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte yeni bir dönemin kapıları aralanacaktır. Aşkta aradığını bulamayanlar için güzel ve hızlı sürprizler meydana gelebilir. Halihazırda sevgilisi ya da eşi bulunan kişilerin ise dikkatli adımlar atması gerekebilir. İlişkilerdeki sorunların etki alanı genişlemeye başlayacaktır. Özellikle 27 Nisan’da meydana gelecek olan Akrep Dolunay’ına kadar geçen sürece dikkat etmeniz gerekebilir.

7 Nisan 2021 çarşamba Burç ve astroloji yorumu

Finansal kaynaklı problemlerinizin artmaya başlayacağı bu süreçte sinir ve stres seviyenizde yükselişe geçecektir. Mars yaşan enerjisini temsil eden gezegen konumunda yer almaktadır. Yaşam enerjinizin arttığını, gelecek planlamaları içerisine girmek istediğinizi hissedebilirsiniz. Yoğun çalışma temposuna rağmen enerjiniz düşüş göstermeyecektir. Lakin, enerjinizi doğru alanlara kanalize etmeye odaklanmanız gerekebilir. Dikkat eksikliği ya da odaklanamama problemlerine karşı tetikte durmanız faydalı olacaktır. Doğru alana kanalize edilen enerji sayesinde kariyerinizde basamakları birer birer tırmanma şansı elde edebilirsiniz. Merkür’ün iletişim alanında etkili olmasının faydalarını görebilirsiniz. Merakla takip edilen 7 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık. Ateş grubu burçları Aslan, Yay ve Koç açısından işlerine odaklanmaları gereken bir gün olacaktır. Ay’ın Kova burcunda ilerlemesi yaratıcı yönünüzün açığa çıkmasına yardımcı olacaktır. Yenilikçi fikirleriniz sayesinde iş alanındaki önemli sorunlara çözüm üretebilirsiniz. Ayrıca, kar odaklı gelişmelerde de üretken bir gün geçirebilirsiniz. Gün içerisinde Aslan burçlarının öfke krizlerine karşı dikkatli olması gerekebilir. Zira, iletişim problemleri nedeniyle yalnız kaldığınızı ya da anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz.

Kendinizi doğru ve net bir şekilde ifade edebilmek için daha yoğun bir çaba içerisine girmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki sorunları iş yerine yansıtmaya başlayacağınız bu süreçte kontrolü kaybetmemeye çalışmalısınız. Yay burçları ise hayal dünyalarının sunduğu fırsatları değerlendirmek isteyeceklerdir. Çalışmak ve geleceği düşünerek kaygı duymak istemeyecekleri bu dönemde uzun bir seyahate çıkmak isteyebilirler. Farklı bir şehire taşınma hayallerini gerçekleştirmek için somut adımlar atabilirler. Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeç açısından ise psikolojilerini zorlayacak gelişmeler meydana gelebilir. Yakın arkadaşları ile aralarındaki problemlerden dolayı hayatlarını sorgulamaya başlayabilirler. Akrep burçlarının ek gelir kazanmak için önemli hamleleri olabilir. Bir süredir flörtlere karşı mesafeli bir duruş sergileyen Balık burçları ise harekete geçiriyor. Aşka olan küskünlükleri sona eriyor. Benzer bir durumun Yengeç burçları içinde geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Fiziksel görünümleri üzerinde radikal değişiklikler yapmak isteyecekleri bir süreç içerisinde yer alıyorlar. Kilo vermek için harekete geçmek isteyebilirler.

7 Nisan 2021 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

Bugün bilinçaltınızı boşaltmak zorundasınız. Sorumluluk duygusuna yakın olup da sürekli her şeyden şikayet eden yapınızı daha fazla zorlamamalısınız. İmkanlarınızı sınırlandıran kuralları kabul etmek istemeyişinizde haklı olabilirsiniz. Kapasiteniz geniş ve yeteneklerinizi sergilemekte yetersiz kaldığınız zaman huysuzlaşıyorsunuz.

7 Nisan 2021 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilerin yaratıcı özellikleri motivasyon gücünüzü iki katına çıkarıyor. Engellerle boğuşmak sizin tarzınız. Kendinizi ispat ettiğiniz zaman zaferinizin tadına doyum olmuyor. Bugün Ay'ın konumu, size özel dostluklar sunabilir. Eski dostlarınızın haberlerini almak sizi mutlu edecektir. Duyacağınız dedikodulara aldırmamalısınız.

7 Nisan 2021 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

İşinizde yaşadığınız duygusal çekişmelerin nedeni, siz değilsiniz. Yeteneklerinizin sınırlarını iyi biliyorsunuz. Atılımcı ruhunuzla, tatminkar işler peşindesiniz. Bugün engeller karşısında pes etmemelisiniz. Çevrenizde farklı fikirleri olan kişilerden ilginç tavsiyeler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın tavırları önemli olacak.

7 Nisan 2021 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Duygusallığın ön planda olduğu bir gündesiniz ve sezgilerinizi çok fazla çalışıyor. Olaylara yorum getirirken geçmiş tecrübelerinizden faydalanmayı unutmamalısınız. Çevrenizde size karşı özel duyguları olan kişiler var. Karşılıklı güç savaşına girmeden önce onlara kendilerini anlatma fırsatı vermenizde fayda var. Öğrenme içgüdünüzün fazla olduğu bir gün.

7 Nisan 2021 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

İdealleriniz çerçevesinde yaşan bir kişi olarak bugün içsel duygularınıza daha da yoğunlaşmalı ve kendinize özel davranmalısınız. Keskin bir bakış açısı ile yorumlamanız gereken konuları atlayabilirsiniz. Aceleci tavırlarınız yüzünden önemli arıntıları görmezlikten geliyorsunuz. Beklemediğiniz problemler gündeme gelebilir.

7 Nisan 2021 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Acil düşünmeniz gereken konular varken, olayların kökünde aksayan yönlerin, araştırmasına giriyorsunuz. Hedeflerinizi saptırmak istemediğiniz kesin. Bugün Ay'ın konumu, isteklerinize ısrarcı bir tutumla yaklaşacağınızı gösteriyor. Planlarınızı hızlı bir şekilde gözden geçirin ve size sunulacak fırsatları olumlu bir şekilde değerlendirin.

7 Nisan 2021 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

İlginç kişiler ilginizi çekiyor. Bugün güç ve duygusallıktan yanasınız. Her iki duygunun zıtlaşmasını hissederken.öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle düşünce paylaşımı içinde olsanız bile, aynı dili konuşmamanız, tartışma yaratabilir. İkileme neden olabilecek durumlara karşı hazırlıklı olun.

7 Nisan 2021 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

Olaylara soğuk bir mantıkla yaklaşmak isteyebilirsiniz. Düşündüğünüz şeylerin uygulanmasının o kadar kolay olmadığını biliyorsunuz. Araştırmacı yapınızı yeniden hedeflemeli ve uygun bir planlama yapmalısınız. Aşk konusunda derin duygular içindesiniz. Partnerinizin sizi desteklemesini sağlamalısınız.

7 Nisan 2021 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Ani gelişen fikirler yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Çevrenize belli etmeseniz bile, alıngan olduğunuz bir gün. Ayrıntılardan nefret etmenize rağmen kişisel zaferlerinizi için, detaylı çalışmak zorundasınız. Bugün duygusallığınızda odaklaşmaktan sakınmalı ve kendinizi rahatlatacak ortamlarda bulunmalısınız.

7 Nisan 2021 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

Ortak paylaşım içinde olduğunuz kişilerle iletişim içinde olacağınız bir gün. Birilerinin sizi anladığını görmek ve duygu birliği içinde olmak sizi mutlu edecek. Bugün yakın bağ içinde olduğunuz kişilerin sizden bir takım beklentileri olacaktır. Onlara yardım etmekte tereddüt etmemeniz, size manevi bir haz verecektir. Sizin farklı değerleriniz var.

7 Nisan 2021 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Kazançlarınızla ilgili bir planlama içindesiniz. Kaynaklarınızı ve hedeflerinizi tespit ederken bazı ayrıntıları görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün, Ay'ın konumu, yaratıcılığınız konusunda sizi rakipsiz kılıyor. Engellerin sizi yıpratmayacağını biliyorsunuz. Taşlar yerine oturduğu zaman, sizin başarılarınız alkışlanacaktır.

7 Nisan 2021 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ve yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Aklınıza koyduğunuz her şeyi başarı ile uyguluyor ve hiç kimseyle yarışmıyorsunuz. Özgün kişiliğinizi her alanda sergilerken, anlık öfkelerinize hakim olmalısınız. Severek yaptığınız her işte başarı sizi bekliyor. Bugün finans konularına ağırlık vereceksiniz.