Ziraat Bankasından Akaryakıt Akacaklara Dev Kampanya! Anlaşmalı Petrol Ofislerinden Akaryakıt Alışverişi Yapanlara Tam 75 TL Hediye! 

Ziraat Bankası kendi müşterilerine özel bir kampanya başlattığının duyurusunu yaptı. Yaptığı duyuruda üye iş yerlerinden yapılan Akaryakıt alışverişlerinde müşterilerine 75 TL para puan kazandıracağını açıkladı. Ancak bazı şartları mevcut! Bu kampanyadan faydalanmak için sağlanması gereken bazı koşullar mevcut! 

Ziraat Bankası'nın 75 TL Kazandırdığı Kampanyanın Detayları

Ziraat Bankası müşterileri için çok avantajlı bir kampanya yaptığını duyurdu. Söz konusu kampanyada akaryakıt alışverişi yapan müşterilere özel para puan kazandırmak amaçlanmıştır. Kampanya detaylarına bakılacak olursa başka başka günlerde ve aynı zamanda tek seferde alınacak 250 TL ve üstü 4. akaryakıt alışverişlerinde 75 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı sunuyor. Aynı uygulama LPG otogaz harcamaları için de geçerlidir. Ziraat Bankası dördüncü kez yapılan otogaz alışverişlerinde 75 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı sunduğunu  belirtti. Kampanya ya katılmak için yılın son gününe kadar zaman var. 31 Aralık son tarih!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Kampanyaya Katılmak Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankasınin yapmış olduğu bu kampanya 16 Kasım’da başlayıp 31 Aralık 2022’de sona erecektir.  Kampanyaya Ziraat Bankasına ait Bankkart Mobil uygulaması üzerinden ve bankkart.com.tr sitesinden  katılım sağlamak mümkün.  Ziraat Bankasına ait Bankkart  ile üye iş yerlerinden yapılan akaryakıt ya da oto gaz alisverislerinin Bankkart POS’dan tahsil edilmesini zorunlu kılan bu kampanyadan 4. kez yapılan alışverişten sonra kazanım sağlanmış olacak. Aynı zamanda alışverişin farklı günlerde ve ayni zamanda  tek seferde yapılması zorunlu bir kuraldır. Ayrıca her alışveriş tutarı minimum 250 TL olması gerekmektedir. Tüm şartlar sağlandıktan sonra  75 TL Bankkart Lira hesabınıza tanımlanmış olacaktır.