7500 12500 17500 TL Kredi Kampanyası Paketi Başlıyor, Yarın Ekranlar Açılacak, Kolay Kredi Dönemi Resmen Duyuruldu

7500 12500 17500 TL Kredi Kampanyası Paketi Başlıyor, Yarın Ekranlar Açılacak, Kolay Kredi Dönemi Resmen Duyuruldu. Kredi başvurusu yapacak olan kişilere, bankalardan müjde geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 01.07.2021 - 21:45 01.07.2021 - 21:45 Vural Pars

7500 12500 17500 TL Kredi kampanyasına katılmak isteyenler, belirli şartlarda kredilerini hemen aynı gün alabiliyorlardı. Şimdi yapılan bu kampanyalarda şartsız olarak 7500 12500 17500 TL Kredi alabileceksiniz. Ziraat Bankası önderliğinde kredi kullanmak isteyen kişiler, belirtilen bankaların başvuru ekranlarından kredi başvurularını yapabilecekler ve kredilerinin onaylarını alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi kampanyası olarak verilen bu kredilerde, kredi onayı alacak kişiler, uygun faiz oranları ile 36 ay vadeli kredi alabileceklerdir. Verilen bankalar üzerinden sizlerde banka şartlarını inceleyebilir ve başvuru bırakabilirsiniz. Üstelik bazı bankalar kredi alacak kişilerin, kredi notuna bakmadan da onay verecek. SMS ile ve İnternet üzerinden kredi başvuruları yapılmaktadır. 

Akbank Online Kredi

Akbank 7500 12500 17500 TL Kredi kampanyasına katılan kişilere, hemen sonuç verecek. Kredi sonucu uygun olan kişiler, bu kredileri hesaplarına atabilmeleri için kredi notu yüksek olmalı ve Akbank Direkt uygulamasını kullanması gerekiyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeli olarak kredilerini 3 ay ertelemeli alacaklardır. Kredi kullanmak isteyenler, Akbank'ın SMS kredi servisini de kullanabilirler. Banka 17500 TL kredi kampanyasına katılacak olan kişilere, hemen sonuç verecektir. 

Ziraat Bankası Şartsız Kredi Verecek

Kredi başvurusu yapmak isteyenler, Ziraat Bankası hesabı varsa, bu 3 kredi paketinden de yararlanabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Ziraat Bankası müşterisi olmanız yeterli değil. Kredi alacak kişilere, daha önce bu bankadan kredi ve kart kullanmış olmasına da bakacaktır. 36 ay vadeye kadar onay verilen bu kredilerden, 3 ay ertelemeli olarak krediler kullandırılacaktır. Ziraat Bankası internet sitesinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. 

kredi-1

Enpara.com Online Kredi Verecek

Enpara.com bankası üzerinden de kredi başvurusu alınacak. Kredi kampanyasına katılmak isteyenler, bu banka üzerinden hesabı olmasa bile şartsız, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi kullanabilecekler. Enpara.com bilindiği gibi QNB Finansbank kuruluşu olduğu için, bu bankanın kredi politikalarına göre onay verecektir. Kredi alacak kişiler, ihtiyaç kredilerinde kredi notuna göre faiz oranları ile kredi kullanabileceklerdir. Enpara.com bankasından kredi kullanacak olan kişiler, sadece online işlem yapabileceklerdir. 36 ay vadeli alacağınız kredilerde banka ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı da sunacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@