Türkiye Tekel Bayi Cidar Platformu başkanı Özgür Aybaş sosyal medya hesabından 8 Aralık sigara zammı açıklaması yaptı. Aybaş açıklamasında Philip Morris grubuna 2 TL zam geldiğini duyurdu. Yapılan zam sonrası en ucuz sigaranın fiyatı 17.50 TL olurken en pahalı sigara ise 25 liraya yükseldi. Peki 8 Aralık güncel Tekel zamlı sigara fiyatları ne kadar oldu? 8 Aralık sigara zammı geldi mi? Hangi sigara ne kadar oldu? 8 Aralık TEKEL zamlı sigara fiyatları listesi 2021…

Sigaraya zam Son Günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer alıyordu. Türkiye Tekel Bayiciler Platformu başkanı Özgür Albaş günlerdir iddia edilen sigara zammı konusunda bugün sosyal medya hesabından Bir açıklamada bulundu. Tiryakilere kötü haberi veren Aybaş, Philip Morris grubunun sigaralarına bu sabah zam geldiğini açıkladı. Aybaş aynı zamanda açıklamasında güncel sigara fiyatları listesini de paylaştı. Paylaşılan listeye göre bu sabah saatlerinde gelen sigara zammı sonrasında en ucuz sigara 17,50 TL en pahalı sigara ise 25 TL oldu. Ayrıca kötü bir haber daha veren Aybaş, söz konusu zamlara ek olarak ilerleyen günlerde 2 TL'lik Kur ve ÖTV zammı da ekleneceğini ifade etti.

8 Aralık sigaraya zam geldi mi? Sigaraya zammı geldi?

Günlerdir beklenen sigara zammı sabah itibariyle uygulanmaya başlandı. Philip Morris grubunun sigaralarına 2 TL'lik zam geldi. Türkiye tekel bayiler Platformu başkanı Özgür Aybaş yeni listeyi de sosyal medya hesabından yayınladı. Özgür Aybars tarafından yayınlanan listeye göre artık en ucuz sigara 17,50 TL en pahalı sigara ise 25 TL.

Tekel güncel zamlı sigara fiyatları listesi 8 Aralık 2021

8 Aralık sigara zamlı sonrasında güncel sigara fiyatları ise şu şekilde oldu;

Marlboro Edge: 19 TL

Marlboro Touch: 20 TL

Marlboro: 21 TL

Parliament: 21,50 TL

Parliament Midnight Blue: 20,50 TL

Muratti: 19 TL

Muratti Blu: 18 TL

Lark: 18 TL

Chesterfield: 17,50 TL

Chesterfield Mode: 17,50 TL

L&M: 17,50 TL

8-aralik-tekel-zamli-sigara-fiyatlari-listesi-2021-8-aralik-sigara-zammi-geldi-hangi-sigara-kac-1

8-aralik-tekel-zamli-sigara-fiyatlari-listesi-2021-8-aralik-sigara-zammi-geldi-hangi-sigara-kac-2