8 futbolcuyla ilişkiye girdi, birinden hamile kaldı!

Dünyaca ünlü birçok futbolcuyla ilişkiye girerek hamile kalan Fransız model Eglantine Aguilar, sosyal medyada tartışma yarattı. İngiliz Daily Star gazetesine demeç veren 29 yaşındaki model, Premier Lig'den 8 futbolcuyla ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Magazin 29.03.2021 - 09:35 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Dünyaca ünlü birçok futbolcuyla ilişkiye girerek hamile kalan Fransız model Eglantine Aguilar, sosyal medyada tartışma yarattı. İngiliz Daily Star gazetesine demeç veren 29 yaşındaki model, Premier Lig'den 8 futbolcuyla ilişkiye girdiğini itiraf etti. Bu oyuncuların birinden hamile kaldığını kaydeden Aguilar, bebeğin babasını şimdilik gizli tutmak istediğini kaydetti. Aguilar'ın bu açıklamasının üzerine ünlü modelin ilişki yaşadığı futbolcuların hangileri olabileceği üzerine tartışmalar yaşandı.


Hangi futbolculara ilişkiye girdi?


Ünlü model Aguilar, ilişkiye girdiği futbolcuların isimlerini de verdi. Manchester United'ın eski futbolcusu Fellaini, Manchester City'nin eski yıldızı Balotelli, Chelsea'nin eski bek oyuncusu Ashley Cole, Stoke City'nin eski golcüsü Saido Berahino ile Joe Willock ile ilişkiye girdiğini itiraf eden güzel model, bebeğin babasının kimliğini vermeyeceğini söyledi. Kendisini hamile bırakan futbolcunun durumu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadığını kaydeden ünlü model, bu futbolcunun bebeğin bütün masraflarını karşılamayı kabul ettiğini kaydetti.


"Hamile kaldıktan sonra duruldum"


Bebeğinin olduğunu öğrendikten sonra kimseyle ilişkiye girmediğini söyleyen 29 yaşındaki ünlü model, çok daha sakin bir şekilde yaşamak ve bebeğiyle ilgilenmek istediğini belirtti. Daha önce de birçok seks skandalıyla gündeme gelen 29 yaşındaki ünlü model Aguilar, bu açıklamasının ardından eleştirilerin odağına oturdu. Birçok kullanıcı ünlü modelin amacının, ilişkiye girdiği zengin bir kişiyi tuzağa düşürerek hamile kalmak ve bebeğin babasından para koparmak olduğunu belirtti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@