8 Kasım'da gerçekleşecek olan Boğa burcundaki ay tutulması etkileri başladı. Peki ay tutulması etkileri nereler? 8 Kasım ay tutulması etkileri hangi burçları etkileyecek?

8 Kasım'da Boğa Burcu Ay Tutulması yaşanacak! Bu sene adeta cehennemi yaşayan Kova, Boğa, Akrep ve Aslan burçları bir önemli sınav daha verecek!

Ay tutulması burçlara etkileri neler? 8 Kasım ay tutulmasında ne yapmalı ne yapmamalı? Astrologlar ne söyledi? AY tutulmasında neler olacak? 8 kasım ay tutulması nelere dikkat edilmeli? Hayatlarımız değişiyor mu? 8 Kasım Ay tutulması etkileri ne zaman bitecek?

Uranüs etkili tam Ay tutulması 8 Kasım'da saat 14.00’de Boğa burcunda gerçekleşecek ancak etkileri şimdiden başladı. Beklenmedik, asla olmaz dediğiniz ne varsa olacak! Gizli sırlar meydana çıkacak. Gergin ve iç huzursuluklarla dolu günlere hazır olun! Son bir yılda Karma'yı yaşatacak bir şey yaptıysanız vay halinize!

SAKİN KALIN! KARMA İŞLEYECEK!

İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı? İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı?

Bu ay tutulmasında iyi şeyler de olabilir. Örneğin aşk kapınızı çalabilir, toksik ilişkiler tamamen bitebilir ve kurtulabilirsiniz! Ancak son bir yılda yaptığınız bir kötülük olduysa ilahi adalet karma peşinizde olacak!

Aslan dönmez dedikleriniz exler dönecek, devam etmesi  gerekenler devam edecek.. Kendinizi bu süreçte stabil ve sakin tutmaya çalışın. Özellikle akrep, kova, aslan ve boğlar yine en çok etkiyi alacak burçlar olacak. Hayatınızdaki değişime direnmeyin kaybettikleriniz aslında kazandıklarınız olacak!